Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uwaga! Zlot absolwentów LO!

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Skoczowie szykujcie się 26 maja po raz kolejny spotkacie się na Zlotowej majówce! Mieszkańcy Skoczowa i goście 26 maja na skoczowskim Rynku atrakcji z pewnością nie zabraknie!

 

To będzie niezwykły dzień w Skoczowie. 26 maja na skoczowskim Rynku atrakcji nie zabraknie. Miejskie Centrum Kultury, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Skoczowie, Centrum Medikool oraz Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Tryumf zapraszają w tym dniu na Wielką Frajdę. 

Od rana do wieczora nie zabraknie atrakcji dla całej rodziny. Od godz. 9.00 – 12.00 zaplanowano przedpołudnie dla mamy i dziecka. Wystąpi Estrada Tyska – „Klauni z centrum Europy”, przygotowano też liczne propozycje dla mam i ich maluchów. Dzieci pod okiem opiekunów- licealistów z Liceum Ogólnokształcącego w Skoczowie będą się bawić, a mamy w tym czasie uzyskają porady specjalistów urody i mody. 

Tego dnia na rynku szykują się też sportowe atrakcje. Zaplanowano zawody sportowe a do tego bezpłatne badania i porady specjalistów w ramach białej soboty. Na Rynku stanie też mammobus, aby wszytkie kobiety mogły zbadać swoje piersi. 

Po południu przygotowano atrakcje dla absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Skoczowie, którzy o godz. 16.00 odtańczeniem poloneza rozpoczną swoją Zlotową Majówkę. W programie pokazy talentów, występ zespołu Magic of Boney M. Podczas zlotu na absolwentów czekają liczne atrakcje m.in. kronika zlotu, konkursy, turniej Skocz do Skoczowa.

Na koniec Wielkiej Frajdy wystąpi zespół Ustronsky znany z programu Must be the Music. Imprezę zakończy Zlotowa Impresja w wykonaniu Kingi Strzadały. 

Absolwenci LO! Rezerwujecie swój czas na wielki zLOt! 26 maja – mamy i dzieci! Musicie być na skoczowskim Rynku! Impreza odbywa się pod patronatem prasowym Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. Szczegóły na plakacie!

ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA ZLOTOWA MAJÓWKA PRZED ROKIEM

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: