Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

UWAGA - ZAGINIONY [aktualizacja]

Policjanci, GOPR, strażacy i najbliższa rodzina poszukują zaginionego Pawła Wisełki. 80-letni mieszkaniec Wisły ostatni raz był widziany wczoraj (9 marca) w godzinach porannych. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z policją.

Paweł Wisełka to 80-letni mieszkaniec Wisły. Mężczyzna wczoraj między 9.00 a 11.00 wyszedł z domu w Wiśle Czarnem i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Telefon komórkowy, który posiadał był wyłączony. Popołudniu rodzina zgłosiła jego zaginięcie w wiślańskim komisariacie. Dyżurny policji zarządził poszukiwania mężczyzny. Do działań zaangażowano Ratowników z Beskidzkiego GOPR-u.

Akcja poszukiwawcza została przerwana około 3 nad ranem. Niestety nie odnaleziono 80-letniego mężczyzny. Dzisiaj rano zostały wznowione poszukiwania związane z przeczesywaniem obszarów leśnych. Oprócz policjantów i GOPR-u skierowani zostali funkcjonariusze ochotniczej i zawodowej straży pożarnej.

Rysopis:

wzrost 175 cm,
włosy krótkie – siwe,
szczupła budowa ciała.

W dniu zaginięcia ubrany był w:

jasną kurtkę,
czarne spodnie,
czapkę z daszkiem jasnego koloru,

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. (033) 8516 200, (033) 8516 101 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 997.
 

Aktualizacja [12:55]

Jak informuje oficer prasowy KPP Cieszyn poszukiwania 80-latka zakończyły się - przed południem zwłoki mieszkańca Wisły znaleziono w zbiorniku wodnym w Wiśle Czarne. Przyczynę śmierci wyjaśni zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury.

Wczoraj popołudniu wiślańscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 80-latka. Mężczyzna wczoraj między 9.00 a 11.00 wyszedł ze swojego domu w Wiśle Czarne i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Telefon komórkowy, który posiadał był wyłączony. Dyżurny policji zarządził poszukiwania mężczyzny. Do działań zaangażowano Ratowników z Beskidzkiego GOPR-u. Akcja poszukiwawcza została przerwana około 3.00. Mężczyzny nie odnaleziono.

Dzisiaj rano zostały wznowione poszukiwania związane z przeczesywaniem obszarów leśnych oraz zbiornika wodnego. Oprócz policjantów, GOPR-u skierowani zostali funkcjonariusze ochotniczej i zawodowej straży pożarnej. Przed południem podczas poszukiwań zostało odnalezione ciało 80-latka w zbiorniku wodnym w Wiśle Czarne. Na miejscu strażacy wyciągnęli z wody ciało mężczyzny. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon. Rodzina zaginionego zidentyfikowała mężczyznę, a tym samym potwierdziła jego tożsamość. Na miejscu trwały oględziny śledczych pod nadzorem prokuratora. Kryminalni wykluczyli działanie osób trzecich. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: