Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

UWAGA! Wtorek bez Bielskiej!

Ulica Bielska w Cieszynie jest remontowana. W najbliższy wtorek 8 listopada, drogowcy zamkną ją na kilka godzin.

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 2619S - ul. Bielskiej w Cieszynie na odcinku 
od przystanku „Krasna Gruszka” do węzła z S1 w Krasnej. Jak poinformowała Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL Katarzyna Raszka-Sodzawiczny, rzeczniczka Starostwa Powiatowego w Cieszynie, w najbliższy wtorek droga ta zostanie zamknięta. – Z przyczyn technologicznych oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego na czas wykonywania robót bitumicznych (warstwy ścieralnej) w dniu 8 listopada (wtorek) 2011r. w godzinach od 9:00 do 17:00 odcinek ul. Bielskiej od przystanku „Krasna Gruszka” do węzła z S1 w Krasnej będzie wyłączony z ruchu. Planowany czas wyłączenia ul. Bielskiej z ruchu może ulec zmianie w zależności od rzeczywistych warunków prowadzenia robót – 


Na czas zamknięcia drogi, ze względu na duże obciążenie ruchowe ulic miejskich wyznaczono objazd – Trasa objazdu przebiegać będzie ulicami: Wiślańską (2607S) w Cieszynie, Cieszyńską (2607S) i Wolności (2613S) w Goleszowie, Goleszowską (2613S) w Kisielowie, Główną (2613S) w Miedzyświeciu i dawną DK1. Za zaistniałe utrudnienia w ruchu przepraszamy, licząc na wyrozumiałość użytkowników drogi – dodaje rzeczniczka.

Dla ruchu lokalnego alternatywę dla objazdu stanowi również droga ekspresowa S1 (na odcinku od węzła Pastwiska do węzła w Krasnej).

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: