Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Uwaga! Nieczynne przystanki na Frysztackiej

W związku z remontem ulicy Frysztackiej w Cieszynie zmianie uległa nie tylko trasa, jaką muszą pokonać kierowcy samochodów osobowych, zmieniła się również trasa jazdy autobusów linii 30 i 32 – kilka przystanków jest nieczynnych aż do zakończenia remontu.

- Od dnia 25.02.2019 r. od godz. 830 (tj. od poniedziałku) do odwołania (przewidywany czas robót do końca sierpnia 2019 r.) autobusy linii nr 30 i 32 będą kursowały objazdem ulicami: Dojazdową, Mostową, Rzeźniczą, Łączną i Pawła Dombke omijając przystanki Frysztacka Szkoła i Karolinka – poinformowało ZGK w swoim komunikacie.

W związku z tym nieczynne są przystanki przy ulicy Frysztackiej, na odcinku, dla którego wyznaczony został objazd. Wszystkie osoby, które chcą wsiąść do autobusu, mogą skorzystać z przystanków zastępczych, które wyznaczono:
• przy ulicy Dojazdowej w obrębie skrzyżowania z ul. Mostową
• przy ulicy Pawła Dombke w obrębie ronda z ul. Frysztacką

Nie jest to dobra informacja między innymi dla uczniów szkoły im. Gwidona Langera, czy też pracowników firm, zlokalizowanych przy remontowanym odcinku ulicy Frysztackiej (a również tych zlokalizowanych nieco dalej, ale poza terenem objazdów). To właśnie w rejonie wspomnianej szkoły przystanki pozostaną nieczynne.

 

Zmiany dotyczące kursowania autobusów linii 30 i 32 najprawdopodobniej trwać będą aż do końca sierpnia 2019 roku, jednak data ta może ulec zmianie, w zależności od postępów prac na ulicy Frysztackiej. Poniżej prezentujemy mapę objazdów.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: