Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Utrudnienia w ruchu

Tour de Pologne: UWAGA! UTRUDNIENIA W RUCHU!

Skoczów
W związku z przejazdem wyścigu Tour de Pologne przez Skoczów Urząd Miasta informuje o zmianie organizacji ruchu drogowego i utrudnieniach występujących na terenie miasta.


Od dnia  4 sierpnia 2010r., od godzin wieczornych do odwołania obowiązuje  bezwzględny zakaz parkowania przy ul. Cieszyńskiej, Ustrońskiej, Fabrycznej, Garbarskiej, Wiślańskiej(w okolicy skoczowskiej garbarni) oraz na skoczowskim Rynku.

Samochody będzie można parkować na pl. Stary Targ, z którego wyjazd w trakcie przejazdu wyścigu zorganizowany będzie dwukierunkowo do ulicy Objazdowej. 

5 sierpnia (w dniu przejazdu wyścigu) od godz. 13:00 na terenie miasta Skoczów będą występować utrudnienia w ruchu drogowym w związku z częściowym wyłączeniem z ruchu ulic stanowiących trasę wyścigu.

Ok. godz. 15:30 z ruchu drogowego zostaną wyłączone ulice: Stalmacha, Objazdowa, Mickiewicza, Cieszyńska, Rynek, Ustrońska, Garbarska, Fabryczna, Wiślańska.
Obowiązująca organizacja ruchu zostanie przywrócona około godziny 16:30. 

Ustroń
Urząd Miasta informuje, że 5 sierpnia (czwartek) br. przez Ustroń przejeżdżać będzie wyścig kolarski Tour de Pologne, etap V. Jastrzębie Zdrój – Ustroń Równica. Trasa wyścigu na terenie  miasta prowadzić będzie ulicami: Skoczowską, I. Daszyńskiego, 3 Maja, Katowicką do Wisły. Planowany przejazd tą trasą w godz. od 15:50 – 16:15. W Wiśle kolarze będą mieli do pokonania 5 pętli na trasie Wisła Oaza – Kubalonka – Wisła Oaza. Powrót kolarzy z Wisły do Ustronia około godz. 18:00 ul. Katowicką, 3 Maja do ronda Miast Partnerskich
i następnie ul. M. Grażyńskiego, Szpitalną, Sanatoryjną, Skalica, Turystyczną, Równica na Równicę. META – ok. godz. 18:45. Orientacyjnie w tym czasie ulice będą całkowicie zamknięte.
Dodatkowo na trasie od Extreme Park do Równicy rozegrany zostanie Mini Tour de Pologne i droga na Równicę zostanie całkowicie zamknięta ok. godz. 15 : 45.
Prace przygotowawcze do scenografii mety na Równicy będą trwały już od godz. 6.30, dlatego też wystąpią poważne utrudnienia
w ruchu kołowym i dojazdu na Równicę. Cała ulica Wczasowa w tym dniu będzie drogą jednokierunkową od skrzyżowania z ul. Równica do ul. Turystycznej. Ulica ta stanowić będzie wydzielone miejsca postojowe dla pojazdów technicznych i dostawczych obsługujących wyścig.


Pisaliśmy Tour de. . . . korki>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: