Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Utrudnienia na "Dwupasie" przynajmniej do 14

Dziś (04.08) rano w na drodze S52 w Międzyświeciu doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z barierkami energochłonnymi. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, jednak utrudnienia na drodze mogą potrwać nawet do 14.

Na drodze S52 w Międzyświeciu działania związane z przywróceniem drożności ruchu trwają od godziny 9 rano. Wszystko za sprawą samochodu ciężarowego, który uderzył w barierki energochłonne, oddzielające jezdnie. W związku z tym utrudnienia czekają nie tylko na kierowców, którzy chcą dostać się do Cieszyna, ale również tych z Cieszyna wyjeżdżających. Na miejscu kieruje ruchem policja, odsyłając kierowców na objazdy, co niestety prowadzi do powstania dużych korków m.in. w Skoczowie.

Jak długo będą trwać utrudnienia? Policja przyznaje, że oba pasy w kierunku Cieszyna mają być zablokowane przynajmniej do godziny 14, trwają również prace nad udrożnieniem przynajmniej jednego pasa w kierunku Bielska-Białej.

 

Aktualizacja 15:00

Droga jest już przejezdna w obu kierunkach

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-04 13:31:32
Orro_: zderzenie «niespodziewane, gwałtowne uderzenie o siebie obiektów będących w ruchu» Nasuwa się więc pytanie, gdzie pędziły "barierki" ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: