Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ustronsky w finale? GŁOSUJCIE!

Zespół z Ustronia walczy o miejsce w finale ''Must be the Music 3''. W półfinałowym odcinku stawiają na autorską produkcję i jurorom zaprezentują autorski utwór ''Leniwy Daniel''.

 

W niedzielę o 20.00 wszyscy siadamy przed telewizorami i dopingujemy naszym! Zespół Ustronsky osiągnął półfinał w programie „Must be the music”, w niedzielę walczyć będzie o miejsce w finale polsatowskiego show. 

Muzycy z Ustronia zaprezentują swój autorski utwór pt. "Leniwy Daniel", na który głosować będzie można tuż po zakończeniu programu poprzez smsy.   – Bardzo liczymy na głosy naszych sympatyków oraz widzów, którzy usłyszą nas po raz pierwszy  –  mówi Jan Zahar wokalista zespół.   – Jest to dla nas sprawdzian i duża promocja przed milionami widzów – dodaje Zbigniew Bałdys kompozytor i gitarzysta zespołu.

Ustronsky zdobył już uznanie wśród jurorów polsatowskiego programu. Bardzo spodobał im się żywiołowy utwór z repertuaru Czesława Niemena – „Płonie stodoła”. Jurorzy ocenili wystem 4 razy na tak. Adam Sztaba docenił ciekawą aranżację i profesjonalne wykonanie utworu. Z kolei Elżbieta Zapendowska pochwaliła wykonanie:   –  Bardzo dobry wokal, przebijający się. Nie lubię tego utworu poza oryginałem, bo nikt nie daje rady, a ty dałeś  –  zauważyła jurorka. 

Tyn razem muzycy z Ustronia zaprezentują swój autorski utwór „Leniwy Daniel”. Oglądajcie i głosujcie!"Ustronsky" w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia o godz. 20.00 w Polsacie.

ZOBACZ TELEDYSK „LENIWY DANIEL”

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: