Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: Zderzenie osobówki z ciężarówką na DW941. Interweniował śmigłowiec LPR

Do groźnego wypadku doszło dziś (3 czerwca) około godziny 12.45 na drodze wojewódzkiej nr 941 w Ustroniu. W zdarzeniu uczestniczyły samochód ciężarowy oraz osobowy. Poszkodowany kierowca osobówki trafił do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło na pasie ruchu w kierunku Wisły. Na miejsce skierowano służby ratunkowe, w tym załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak informuje podkom. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji – Ze ustaleń policjantów Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że 46-letni kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, podczas zmiany pasa ruchu nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem osobowym marki Alfa Romeo, którym kierował 39-letni mężczyzna.

W wyniku zderzenia kierowca Alfy Romeo doznał obrażeń ciała. Początkowo jego transport drogą lotniczą był utrudniony ze względu na intensywne opady deszczu. – Na miejsce zadysponowano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ze względu na intensywne opady deszczu transport poszkodowanego śmigłowcem był czasowo niemożliwy, jednak po poprawie warunków pogodowych mężczyzna został przetransportowany drogą lotniczą do szpitala – dodaje podkom. Krzysztof Pawlik.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Trwają czynności mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności oraz przyczyn wypadku.

red.

źródło: ox.pl
dodał: RED

Komentarze

11
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2026-06-04 09:11:09
Marx.: Może usłyszał w radio, że premier Pinokio Morawiecki dostał od austriackiego ERSTE BANK premię w wysokości 3,5 miliona złotych... Kolejną, co roku dostaje od 2015...
2026-06-04 09:13:25
Marx.: Albo, że Zbigniew Zero Ziobro finansuje swe zagraniczne wojaże z pieniędzy ZONDACRYPTO...
2026-06-04 09:20:28
utopiec: Marx: Nie siedziałeś w tej osobówce? Bo coś nie kojarzysz o czym artykuł.
2026-06-04 09:25:11
Marx.: Albo, że młodszy brat Z.Z. Ziobry Witold, po zmianie nazwiska na panieńskie matki Kornicki, który najpierw pasł się obficie za rządów PiS [np. w Aliorze: 700 tysięcy złotych za 9 godzin pracy, odprawa z cała pewnością o wiele bogatsza. W Pekao 4,6 miliona złotych jako jeden z „doradców”], potem wywiał do Holandii gdzie jak wróbelki ćwierkają wziął ślub ze swoim partnerem?...
2026-06-04 09:30:48
Marx.: utopiec etat cenzora ci się marzy? Rada: załóż portal, będziesz adminem i hulaj dusza. Przykro ci czytać o czym piszę? mnie też przykro. To jedna jedyna niespełniona obietnica KO o którą Polacy mają pretensje - że złodzieje z PiS będą siedzieć. No ale dajmy im jeszcze trochę czasu, kadencja trwa.
2026-06-04 11:20:56
Kontroler: Można komentować pie.doły non stop, a można komentować to co na prawdę ludzi wzburza. GUS opublikował dane za kwiecień tego roku, z których wynika, że liczba bezrobotnych była aż o blisko 132 tys. wyższa, niż rok wcześniej, co więcej był to najwyższy wzrost liczny bezrobotnych od 5 lat, Liczba bezrobotnych szybkimi krokami zbliża się znowu do miliona osób bez pracy, w kwietniu wyniosła blisko 935 tys. osób, przy czym znaczna ich większość, bo aż ponad 812 tys. osób jest już bez prawa do zasiłku dla osób bezrobotnych.
2026-06-04 15:47:46
Marx.: No co ty nie powiesz. Bezrobotni? to ciekawe dlaczego znaleźć kogoś do konkretnej robot z cudem graniczy. Może nie wiesz, ale GUS na nowych zasadach dane podaje w tej kwestii. Za to PKB po staremu i proszę, mamy +3,5% r/r. Nie rozumiesz? Nie przejmuj się, pijanica-cwaniak Mentzen oraz faszyści Braun i Bąkiewicz właśnie ta takich niegramotnych liczą.
2026-06-04 15:48:48
Marx.: Przy okazji: Schengen i UE nie dla idiotów. I nie dla brunatnych spadów spod ogonów M+B+B j.w.
2026-06-04 16:06:56
koszor: Marx- ty znowu cały dzień przed komputerem? Do roboty leniu!
2026-06-05 06:23:34
utopiec: Marx: Pies jak nie ma co robić to jaja liże. Może weźmiesz się za jakąś robotę bo widzę że ci się potwornie nudzi.
2026-06-05 16:45:40
Marx.: Uderz w stół, a brunatne spady zaszczekają. Obecność zaliczona.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: