Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: zderzenie 3 samochodów na Dominikańskiej

We wtorek (26.03.2019) na ulicy Dominikańskiej w Ustroniu doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Do zdarzenia doszło około godziny 14:00, aktualnie (15:00) na miejscu wciąż pracują służby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nikt w zdarzeniu nie ucierpiał a droga jest przejezdna, pojawiają się jednak okresowe utrudnienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek (26.03.2019) około godziny 14:00 na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej z Dominikańską w Ustroniu. Na miejscu pojawiła się policja i straż pożarna - na miejscu obecne 2 zastępy strażaków, ze wstępnego raportu wynika, że nie stwierdzono osób poszkodowanych. Aktualnie (15:00 - przyp. red.) droga jest przejezdna, na miejscu pozostał jeden zastęp - wyjaśnił st. kpt. Michał Pokrzywa, Oficer Prasowy cieszyńskiej PSP.

Zdarzenie miało miejsce na Drodze Wojewódzkiej 941. Aktualnie nie znamy dokładnych przyczyn zderzenia. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami bezpośrednio po zdarzeniu, jak donosili świadkowie problemy z przejazdem spotkały wszystkich podróżujących DW941, niezależnie od kierunku jazdy. Z pewnościa ma urudnienia wpłynął fakt, ze dwa uszkodzone pojazdy znajdowały się na jednej części jezdni, trzeci zaś blokował część prowadzącą w drugą stronę. Utrudnienia mogą jeszcze powstać w momencie, kiedy z jedni będa usuwane pozostałości pojazdów.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: