Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ustroń: wypadek na Katowickiej

W niedzielę (27.01.2019) wieczorem do groźnej stłuczki doszło w Ustroniu na ulicy Katowickiej (na wysokości skrzyżowania ze Skoczowską). Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z pojazdów został zepchnięty na sygnalizację świetlną. W momencie przybycia służb na miejsce pojazdy znajdowały się poza jezdnią.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (27.01.2019) o godzinie 18:58 na ulicy Katowickiej w Ustroniu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - po przybyciu na miejsce stwierdzono, że sampchody znajdują się poza drogą. Trzy osoby, które uczestniczyły w zdarzeniu zostały przebadane przez zespół ratownictwa medycznego i przewiezione do szpitala. Strażacy odłączyli instalację elektryczną w pojazdach - poinformował st. kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy PSP w Cieszynie.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-01-28 17:25:38
kierowca_bombowca: Nawet sygnalizacja świetlna nie jest w stanie powstrzymać tej rozpędzonej, tępej hordy. Mam nadzieje, że winowajca nie chciał zwalić winy na drogowców albo że go słońce oślepiło.
2019-01-28 22:45:51
luki11150: Dlatego tak bo świry jadą na czerwonym,zaraz takiemu zabrać prawko do końca zycia,a w razie śmiertelnego za kratkami niech gnije do śmierci.....
2019-01-29 09:00:51
F-22RAPTOR: Na tym skrzyżowaniu regularnie się trzaskają pomimo sygnalizacji i oznakowań. Strach tam przejeżdżać, a tym bardziej pieszo przechodzić na zielonym... Nawet człowiek nie wie, kiedy zostanie skoszony przez jakiegoś pirata drogowego. Oby w ten niezabezpieczony na samym skrzyżowaniu przystanek autobusowy jakiś wariat nie wjechał, gdy będą na nim ludzie. Nikt tam 70km/h nie jeździ... BRAK SŁÓW!!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: