Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ustroń o krok od wygranej!

Dokąd pojadą w najbliższą sobotę reporterzy RMF FM? Ustroń ma szansę, by stać się sobotnim centrum Polski. Jeden dzień w popularnej stacji radiowej byłby dla miejscowości świetną formą promocji. Na oddanie głosu zostały tylko trzy godziny!

Obecnie (godz. 9.00) Ustroń przegrywa zaledwie o parę punktów z Lubaczowem. Jeśli jednak uważacie, że to właśnie uzdrowiskowa miejscowość z naszego regionu powinna w najbliższą sobotę być w RMF FM, możecie szybko to zmienić – wystarczy wejść na stronę: http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/fakty-z-twojego-miasta/news-to-moze-byc-twoje-miasto-w-faktach-rmf-fm-glosuj,nId,1694582 zaznaczyć "Ustroń" i kliknąć „Głosuj”. Tylko tyle. Bez logowania ani zakładania konta.

Musicie się jednak spieszyć - głosować można bowiem jeszcze tylko trzy godziny. W jednym z tych miast w najbliższą sobotę zaparkuje wóz satelitarny RMF FM, a reporter stacji będzie odkrywał dla słuchaczy historię, zabytki i ciekawostki związane z miejscem, które wskażecie w głosowaniu.

Aktualizacja [11:00]

Drodzy Czytelnicy, jesteście niesamowici! W dwie godziny Ustroń nie tylko odrobił stratę, ale nawet wyprzedził Lubaczów - trzeba jednak obronić przewagę (przewaga tylko 1%), bo sympatycy Lubaczowa na pewno nie odpuszczą. Głosujcie dalej! Udostępniajcie wiadomość znajomym na FB, Twitterze i innych mediach!

vdka

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: