Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Taneczny dzień kobiet

Dzień kobiet panie w naszym regionie świętowały różnie. Niektóre wybrały taniec podczas sobotniej (7 marca) imprezy zorganizowanej przez Studio Tańca Passo w Cieszynie.

Dzień zaczął się energiczną Zumbą. - Zumba zawsze sprawia paniom ogromną radość i wpływa na pozytywny nastrój całego dnia – mówi Ewelina Bożek, organizatorka imprezy dodając, że instruktorką, wspólnie z którą chętne panie tańczyły zumbę była Barbara Paszek. Później paniami zajął się Mateusz Nowak – Mistrz Polski w Dancehallu, który poprowadził zajęcia zapoznając panie z płynnymi ruchami pochodzącymi wprost z Jamajki. Największą frekwencją natomiast cieszyły się zajęcia Latino Solo prowadzone przez Szymona Bożka – 15-krotnego Mistrza Czech i Finalistę Mistrzostw Świata w tańcu towarzyskim, który porwał panie w gorące klimaty latynoamerykańskich rytmów. Ten wyjątkowy dzień lubiące taniec panie zakończyły salsą prowadzoną przez Mateusza Pawłowskiego. On z kolei wprowadził panie w klimat gorącej Kuby. Miały więc okazję nauczyć się podstawowych kroków salsy.

Po każdych zajęciach instruktorzy dali krótki popis swoich umiejętności, co bardzo spodobało się gościom. Każdą kobietę, która przyszła w tym dniu na zajęcia obdarowano kwitnącym upominkiem oraz rozlosowano darmowe wejściówki na dowolne zajęcia taneczne oraz darmowy masaż.

Na nudę nie było w sobotni taneczny dzień miejsca. Dla pań czekających na zajęcia przygotowano stoiska z darmowymi poradami stylizacji, wizażu oraz kolorystyki. Można było również dowiedzieć się coś o swoim zdrowiu i kondycji fizycznej oraz skorzystać z gabinetu masażu i porad fizjoterapeuty.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: BT

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: