Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Uroczyste wprowadzenie komendanta

W czwartek (28.06.2018) po południu, w sali odpraw Komisariatu Policji w Wiśle odbyło się uroczyste wprowadzenie na stanowisko Komendanta i Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Wiśle dotychczas pełniących obowiązki na tych stanowiskach - podkom. Tomasza Domagały oraz asp.szt. Ilony Oleszczuk.

Uroczystość rozpoczęła się meldunkiem złożonym Komendantowi Powiatowemu Policji w Cieszynie insp. Jackowi Bąkowi. Po powitaniu gości i wygłoszeniu przemówienia, insp. Jacek Bąk wręczył mianowanym rozkazy personalne. Zgodnie z treścią rozkazów od dnia 15 czerwca podkom. Tomasz Domagała jest Komendantem Komisariatu Policji w Wiśle, natomiast asp.szt. Ilona Oleszczuk jest jego Zastępcą.

Podkom. Tomasz Domagała służy w Policji od 1994 r. Przez 16 lat był związany z Komisariatem Policji w Skoczowie. Pełnił służbę w pionie prewencji jako policjant zespołu patrolowego, a później dzielnicowy. Następnie awansował na stanowisko detektywa zespołu kryminalnego. W 2010 roku został kierownikiem Zespołu do spraw Nieletnich w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie. W 2015 roku ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie i awansował na pierwszy stopień oficera Policji - podkomisarza. W 2016 roku szef cieszyńskiego garnizonu powołał go na stanowisko Zastępcy Komisariatu Policji w Wiśle.

Asp. szt. Ilona Oleszczuk do służby w Policji wstąpiła w 1996 roku. Od początku związana była z Wydziałem Kryminalnym KPP w Cieszynie, gdzie służbę pełniła do 2001 roku na stanowisku detektywa. Policjantka ukończyła szkolenie specjalistyczne z zakresu służby kryminalnej w Szkole Policji w Pile. Następnie w latach 2001 - 2009 pracowała w Zespole Kryminalnym wiślańskiej jednostki. W 2009 roku została awansowana na oficera dyżurnego komisariatu w Wiśle. W lutym 2018 roku zostały jej powierzone obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Wiśle.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: