Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Uratowali mieszkańców bloku przed pożarem

Policjanci z cieszyńskiego patrolu zapobiegli wybuchowi pożaru. Z jednego z mieszkań bloku przy ulicy Szymanowskiego zauważyli wydobywający się dym i zapach spalenizny. Szybko podjęli decyzję o wejściu do mieszkania przez balkon.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (28 czerwca 2010 r.) tuż po godzinie 20.00 w Cieszynie przy ulicy Szymanowskiego. - Policjanci niemal po omacku dotarli do kuchni, gdzie na zapalonej kuchence gazowej stał przypalony już garnek. W mieszkaniu nie było żadnych osób. Po zabezpieczeniu mieszkania i jego przewietrzeniu okazało się, że właścicielka wyszła z psem pozostawiając kuchenkę bez nadzoru. Mundurowi ustalili również prawdopodobne miejsce pobytu kobiety - pobliski bar. Tam jednak jej już nie było. Wrócili do mieszkania gdzie zastali tym razem roztargnioną 66 letnią kobietę –poinformowała KPP w Cieszynie

Nierozważna mieszkanka Cieszyna stwierdziła, że wychodząc zapomniała o włączonej kuchence. Kodeks wykroczeń przewiduje za taki czyn karę grzywny nawet do 5000zł.
 

źródło: KPP Cieszyn /ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: