Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ukradli nawet psa...

W MIędzyświeciu kobieta na chwilę zamknęła samochód by wejść do bloku. Kiedy wróciła, jej auto było okradzione, a złodzieje ukradli nawet pieska, który w środku czekał na powrót swojej pani... Starty oszacowano na ponad 3000 złotych.

Do zdarzenia doszło w piątek po 20.00 -  Policjanci z Komisariatu Policji w Skoczowie zostali powiadomieni o włamaniu do samochodu w Międzyświeciu. Pokrzywdzona mieszkanka gminy Chybie zaparkowała swój samochód pod jednym z bloków. Zamknęła drzwi pojazdu na parkingu. Miała wrócić za chwilę po załatwieniu własnych spraw. Niestety, kiedy wróciła stwierdziła, że ktoś włamał się do jej samochodu. Z wewnątrz skradziono różnego rodzaju artykuły spożywcze, wodnokanalizacyjne oraz… małego rasowego pieska. – relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Straty oszacowano na ponad 3000 złotych.  Mundurowym szybko udało się namierzyć złodziei  -  22-letnią kobietę bez stałego miejsca zamieszkania oraz jej 25-letni kompana z Międzyświecia. Odzyskano wszystkie skradzione przedmioty oraz pieska. Sprawcom grozi do 10 lat więzienia.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-08-28 21:12:47
bronek91: Państwo Policjanci pewnie pouczyli, że samochód należało zabezpieczyć a psa nie należy pozostawiać zamkniętego w samochodzie, bez dozoru. Gdyby zachowane zostały należyte środki ostrożności, nie doszłoby do przestępstwa. Złodzieje musieli być wybitnie nieudolni skoro na taki dziedzinie, bez stałego miejsca zamieszkania, udało ich się tak szybko złapać.
2017-09-04 09:26:56
jo.papuga: A jak wyglondało to niby włomani do tego auta ??? Wybili szybe, wyłomali zamek, czy jako tam wlyźli??? To je ważne, bo jak baba auta nie zamkła i złodziej wloz przez otwarte dwiyrze to nima żodne włomani ino zwykło kradzież. <br />Może by tak kierysik to wyjaśnił!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: