Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ukradł przęsło płotu...

Kiedy Strażnicy Miejscy w Cieszynie na ul. Przykopa zauważyli mężczyznę, który niósł metalowe przęsło ogrodzenia, ten na ich widok zmienił kierunek aby uniknąć spotkania ze stróżami prawa. Strażnicy nabrali więc podejrzeń, że coś jest nie tak.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę a ten zaś w żaden sposób nie potrafił wyjaśnić funkcjonariuszom jak wszedł w jego posiadanie. -  W wyniku czynności wyjaśniających szybko ustalono, że amator przedmiotów metalowych wymontował element ogrodzenia jednej z posesji bez zgody właściciela, zaś miejscem docelowym miał być skup złomu.  – opisuje cieszyńska Straż Miejska.

Okazało się też, że we krwi amatora cudzej własności buzuje alkohol,  dlatego najpierw wytrzeźwiał a następnie został przekazany Policji. Kute przęsło o wartości kilkuset złotych strażnicy zwrócili właścicielowi.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-05-25 17:14:49
Przepierón: Ale akcja !!!<br />Jak to przęsło jest warte kilkaset złotych to mój rower \&quot;Ukraina\&quot; pare tysięcy złotych.<br /><br />Szkoda że straż miejska nie potrafi złapać tej burżuazji z miasta co ich psy srają po trawnikach i ich ukarać.
2015-05-25 18:35:13
Jeden z dziewięciu: To przęsło może być warte od 300 do 500zł. Podobne zamówiłem w tech cenach.
2015-05-25 19:21:59
jan_122: Masz rację \&quot;jeden z dziewięciu\&quot;.<br />Zwykła metalowa furtka kosztuje ok. 400 zł a co dopiero przęsło.<br />Poszperałem i znalazłem:<br /><br />http://www.brammers.pl/index.php?page=cennik&amp;counter=1
2015-05-25 19:31:45
Przepierón: Łoj Jaśko, źle poszperałeś, na tej przez ciebie podanej stronie przęsła są po 120 -145 zł i to gęste a nie takie przeźroczyste jak to skradzione. <br /><br />Jaśko, przęsła są tańsze od furtki, hahahaha
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: