Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień w obiektywie 6(11)2011

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotereporterów bądź też  nadesłanych przez was do redakcji.

Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl. Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

Co-Drive Jerzego Tomaszczyka, data: 29.01.2011 foto: Michał Fielek Zobacz cały Fotoreportaż>>>

 

X Zawody Furmanów 'Istebna 2011' zdjęcia: Michał Fielek. Zobacz cały fotoreprotaż>>>

 

Koncert kapeli góralskskiej ''Wałasi'' w Cafe Muzeum. Fot. Stanisław Konopka. Zobacz cały fotoreportaż>>>

 

Zespół Cieszyńsko-Jastrzębskiego Towarzystwa Hokejowego 'Czarne Pantery' pokonał w czwartek 3.02. 2011 zespół HC Kozubová 3:2 (2:1) w pierwszym meczu 1/2 finału Beskidzkiej Amatorskiej Ligi Hokejowej, która rozgrywana jest na lodowisku w Czeskim Cieszynie. fot: crasher  Zobacz cały fotoreprotaż>>>

 

XVII Turniej o Puchar Miasta Ustronia w Tenisie Stołowym. Fot. Piotr Iwacz. Zobacz cały fotoreportaż>>>

 

Kosmiczne urodziny - 6 Międzyplanetarne urodziny Zamku zdjęcia: Michał Fielek
Zobacz cały fotoreprotaż>>>

 

We wtorek (1 lutego br.) w Teatrze Żydowskim w Warszawie odbył się IX finał kampanii Cała Polska czyta dzieciom z udziałem liderów i koordynatorów z całego kraju, promujących głośne czytanie.. Już po raz trzeci laureatem ogólnopolskiego konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię czytelniczą została Biblioteka Miejska w Cieszynie, otrzymując w tym roku nagrodę najwyższą - Super Statuetkę.
Czytaj cały artykuł>>>

 

Wart 1800 zł tester do wykrywania alkoholu przekazał Ustroń cieszyńskiej drogówce. To urządzenie, które w błyskawiczny sposób może określić, czy kierujący pojazdem jest pod wpływem czy też nie. Fot. Jan Bacza
Czytaj cały artykuł>>>

 

We wtorek 1.02.1011 tuż przed godziną 7:00 na drodze Cieszyn - Katowice w miejscowości Kończyce Wielkie doszło do wypadku. Zderzył się samochód ciężarowy z samochodem dostawczym. Fot. Michał Fielek
Czytaj cały artykuł>>>

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl.

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny


Poprzednie tygodnie
Tydzień w obiektywie 5(10)20 11>>>
Tydzień w obiektywie 4/(9)20 11>>>
Tydzień w obiektywie 3/(8)20 11>>>
Tydzień w obiektywie 2/(7)2011>>>
Tydzień w obiektywie 1/(6)2011>>>
Tydzień w obiektywie 5/2010>>>
Tydzień w obiektywie 4/2010>>>
Tydzień w obiektywie 3/2010>>>  
Tydzień w obiektywie 2/2010>>>
Tydzień w obiektywie 1/2010>>>

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: