Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tydzień w obiektywie 123/2013

Zapraszamy na cotygodniowy cykl - tydzień w obiektywie, czyli wybór najciekawszych zdjęć tygodnia. W każdą niedzielę, zapraszamy państwa do przeglądu najważniejszych wydarzeń i najciekawszych zdjęć wykonanych przez naszych fotoreporterów bądź też nadesłanych przez Was do redakcji.

Zobacz f otoreportaż >>>

 

2013-07-04 Trening kadry polskich skoczków w Wiśle
 ZOBA  CZ F OTOR  EPORTAŻ  

 

2013-07-07 7 lipca w Dzięgielowie podczas Tygodnia Ewangelizacyjnego dyskutowali prof. Jerzy Buzek, ks. bp prof. Marcin Hintz, europoseł Michał Kamiński oraz ks. red. Kazimierz Sowa, dyrektor Religia.tv. Spotkanie prowadził Janusz Buzek, radny Sejmiku Śląskiego i psycholog biznesu.
ZO B ACZ FOTOREPORTAŻ 

 

2013-07-07 46 Wojewódzki Przegląd Wiejskich Zespołów Artystycznych Brenna 2013 - 07.07.2013 Koncerty przedpołudniowe i popołudniowe.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-07-08 Pętla Beskidzka - Road Maraton 2013 - Wisła
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-07-08 Impreza edukacyjna dla dzieci Bezpieczna jazda rowerem w Beskidach
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-07-08 Turniej Oldbojów w Skoczowie.
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-07-08 Mini Reggae Fest w Ustroniu
ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

2013-07-08 8 lipca to święto policji. Z tej okazji funkcjonariusze spotkali się ze swymi władzami zwierzchnimi oraz samorządowcami w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie na uroczystej akademii. Po raz pierwszy z tej okazji w nadolziańskim grodzie zawitał Śląski Komendant Wojewódzki Policji nadinspektor Krzysztof Jarosz.  ZOBACZ FOTOREPORTAŻ

 

Zrobiłeś/aś ciekawe zdjęcie? Sfotografowałeś lokalnego polityka? sfotografowałeś ciekawe zdarzenie? uważasz, że twoje zdjęcie powinno się tutaj znaleźć w najbliższą niedzielę? Prześlij je na adres redakcja@ox.pl z dopiskiem "tydzień w obiektywie". Za opublikowane zdjęcie otrzymasz dodatkowe punkty w naszym klubie ox.pl.

Proszę pamiętać o opisaniu zdjęcia - nazwisko/nick autora, oraz  opis tego, co ono przedstawia.  W mailu należy również dodać oświadczenie - Umieszczając tę pracę w serwisie ox.pl oświadczam, że praca jest mojego autorstwa i stanowi moją własność a na użycie wszelkich elementów w niej zawartych posiadam wszystkie niezbędne prawa i zezwolenia.
Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania nadesłanych zdjęć bez podania przyczyny

 

Zobacz poprzednie części KLIKNIJ>>>

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: