Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ty wybierasz laureata!

Jeszcze tylko kilkanaście dni można głosować na bibliotekarza roku. Do finałowego etapu tego konkursu przeszło sześciu bibliotekarzy wyłonionych we wcześniejszych etapach. O tym kto wygra, zadecydują internauci Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL

W konkursie swoje glosy oddajemy na panie: Anna Krzempek z Gminnej Biblioteki Publicznej w Chybiu, Janina Herzyk z Gminnej Biblioteki Publicznej w Brennej, Regina Serwotka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Dębowcu, Katarzyna Gremlik z Gminnej Biblioteki Publicznej w Hażlachu, Teresa Sojka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Zebrzydowicach oraz Agnieszka Żurat z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Strumieniu – Filia w Pruchnej. Grono wyróżnionych pracowników jest zróżnicowane, zarówno pod względem rodzaju bibliotek, jak i zajmowanych stanowisk oraz stażu pracy.

Zgodnie z regulaminem konkursu, sylwetki i osiągnięcia zawodowe bibliotekarzy prezentujemy Państwu na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL. [TUTAJ]

Głosowanie na portalu rozpoczęło się 2 kwietnia i potrwa jeszcze tylko do 10 maja br. Głosowanie odbywa się na stronie www.bibliotekarz.ox.pl Konkurs zakłada wybór najbardziej cenionego bibliotekarza przez internautów.

Wybór nie jest łatwy, wszyscy nominowani to ludzie, którzy w swoim środowisku są znani z podejmowania różnorodnych przedsięwzięć na rzecz promocji biblioteki i czytelnictwa. Cechuje ich sumienność i profesjonalizm.

Głosować można raz dziennie (musi upłynąć 48h od poprzedniego głosowania) na stronie www.bibliotekarz.ox.pl – zapraszamy!

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: