Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

TVS-po Istebnej czas na Ustroń

Zimą media upodobały sobie górskie miejscowości Śląska Cieszyńskiego: po wizytach TVP1 i "Radia Katowice" w Wiśle i relacjach TVS z Istebnej czas na Ustroń. Już 12 lutego br. (sobota) widzowie Telewizji Silesia zobaczą program "na żywo" z Ustronia.

Wizyta TVS w Ustroniu  odbędzie się w ramach porannego programu "Radio Silesia Na Wizji" w godzinach 9.15-9.45 w sobotę (12.02.11). Dodatkowo przewidziano krótkie, pięciominutowe wejścia na antenę około 12.36, 14.17 i 16.35.

W ubiegły weekend TVS nadawała relacje z Istebnej z Wyciągu Narciarskiego "Zagroń". Były rozmowy o m.in. bezpieczeństwie na stoku, atrakcjach Trójwsi, koniakowskich koronkach, góralskiej muzyce (przygrywała kapela Jetelinka) i jedzeniu regionalnym. Jakie atrakcje Ustronia pokaże TVS w sobotę?

- Telewizja pokaże głównie atrakcje turystyczne Ustronia, będą rozmowy na temat miasta - informuje Grażyna Winiarska z Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Ustroniu: - Do południa TVS będzie głównie na runku, po południu pod Czantorią.

Relację z wizyty w Istebnej w ubiegły weekend  zobaczyć można na stronie TVS.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: