Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Turystyczne wybryki złodziei

Lato sprzyja złodziejom. Zarówno tym, którzy plądrują nasze mieszkania, kiedy wypoczywamy nad morzem, dzieląc się wrażeniami w serwisach społecznościowych, jak i tym, którzy przyjeżdżają lub po prostu działają w miejscowościach turystycznych. Tych niestety nie brakuje. Ostatnio plaga kradzieży miała miejsce w Wiśle.


W nocy z 29/30  lipca przy ul. Noclegi w Wiśle doszło do kradzieży aż trzech rowerów! - Nieznany sprawca dokonał przecięcia pasów zabezpieczających i ukradł, aż trzy rowery o wartości 2 500zł – mówi asp. Artur Górny, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji.

Kolejna kradzież została zarejestrowana w Wiśle przy ul. Wyzwolenia, gdzie rabuś, rzucił się zna zysk miasta związany z obsługą WC. - W nocy z 29/30 lipca doszło do kradzieży z włamaniem do automatu który inkasował opłaty za korzystanie z toalety – dodaje  asp. Artur Górny.  Szkodę nieznany sprawca dokonał na rzecz miasta Wisła.

Policja poszukuje sprawców tych zdarzeń. Jeśli ktokolwiek zna szczegóły proszony jest o kontakt z miejscowym komisariatem.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-08-02 08:52:09
Artur_z_bažin: a wierchuszka PiS kradnie w biały dzień i nie tylko na urlopie, i co im kto zrobi kiedy ich największy prokurator też kradnie?
2022-08-02 16:07:14
1234567890: No wszystko drogie 500+ to juz nie jest to pincet co na poczatku to patologia musi to czyms zalatac bo dziecioki by chcialy nowe smartony
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: