Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tu jest Polandia, kraina ironii


Gucio, Sławo i Romano to osobniki nieprzeciętne. Z pozoru nie wyglądają nazbyt dziwacznie. Można powiedzieć, że z wierzchu to średnio rozgarnięci mężczyźni, którzy trochę z przypadku odnaleźli swój styl.

Gucio jak przystało na nazwę sugerującą popularnie występującego owada jest najmniejszy i ma 160 cm wzrostu. Najwyższy jest Romano, który głową sięga na wysokość 190 cm. Najbardziej przeciętny jest Sławo mierzy 175 cm, lecz na wzroście jego przeciętność się kończy. Ten osobnik jest bowiem wyposażony w dość nietypowe uzębienie, oryginalny nos i najbardziej wyróżnia się z całej trójcy. Gucio i Romano, których dzieli 30 cm wzrostu dogadują się lepiej, przynajmniej co to swojego image’u. Biała koszula i dostojna mucha, dają sygnał że mamy do czynienia z frontmenami. Tak z wierzchu wygląda zespół Polandia. Choć nie ma tu harmonii, a wygląd artystów może niejednego doprowadzić do chwili zastanowienia się nad poziomem dziwactwa naszego społeczeństwa, Polandia cudownie ironizuje otaczającą rzeczywistość. Z pozoru proste teksty jak „Baba na rowerze”, czy „Wyluzuj” niosą za sobą głęboki, filozoficzny sens. – Gramy, bo lubimy, a jak się komuś podoba to fajnie, będziemy grać dalej – mówią członkowie Polandii.


Polandia zagra w sobotę na skoczowskim Rynku wraz z Elvisem pochodzącym ze Skoczowa. Koncert rozpocznie się o godz. 15.00 i na pewno warto się na Rynek wybrać. Tym bardziej, że członkowie Polandii na scenie pokazują się niezmiernie rzadko, jednak swoim występem postanowili uświetnić Dni Skoczowa, bez ściemy komercji i sztuczności. Będzie prawdziwa muzyka, prawdziwe teksty, prawdziwa Polandia dla wszystkich.


Portal OX.PL zaprasza na występ Polandii i niepokonanego Elvisa oraz na wszystkie inne propozycje z okazji Dni Skoczowa.


Jeśli nie możecie poskromić swojej ciekawości posłuchajcie Polandii….a potem sprawdźcie jak grają na żywo! Filmową zapowiedź koncertu przygotowała przyszła gwiazda videoteki – Michał Pońc.

Dorota Kochman

ZOBACZ FILMOWĄ ZAPOWIEDŹ POLANDII I ELVISA:

ZOBACZ TELEDYSK "WYLUZUJ" :


POSŁUCHAJ PIOSENEK POLANDII:
 

 


 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: