Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Trzy wypadki w jeden wieczór

Trzech rannych podczas trzech wypadków. Wczoraj wieczorem (wtorek, 29 czerwca 2010) miały miejsce dwa wypadki samochodowe w Goleszowie i jeden w Łączce.

Tuż po 18:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty w Goleszowie na ulicy Ustrońskiej. Kierująca fordem focusem 27-letnia mieszkanka skręcając w lewo zajechała drogę motocyklowi Yamaha. Mężczyzna w wieku 39 lat, mieszkaniec Ustronia, ze złamanym obojczykiem oraz potłuczoną głową trafił wprost do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Kolejne zgłoszenie policja otrzymała jeszcze przed 19.00. Tym razem do wypadku doszło na drodze krajowej nr 1 w Łączce. 49-letni mieszkaniec Łączki również podczas skrętu w lewo zajechał swoim oplem astra drogę motycykliście jadącemu z przeciwka hondą cbr. Ranny 31-letni mieszkaniec Iskrzyczyna z podejrzeniem wstrzaśnienia mózgu oraz  złamaniem przedramienia został przewieziony do szpitala.

Trzeci wypadek zgłoszono po 21.00 w Goleszowie także na ulicy Ustrońskiej. Kierujący oplem astra  34-letni Ustronianin prawdopodobnie potrącił jadącego w tym samym kierunku 37-letniego rowerzystę i zatrzymał się w rowie. Z miejsca zdarzenia próbował uciec pieszo, jednak pomocni w jego ujęciu okazali się okoliczni mieszkańcy. Mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ranny rowerzysta, mieszkaniec Cisownicy z podejrzeniem złamania żebra pozostał w szpitalu. Pijany kierowca astry został zatrzymany przez policjantów, po wytrzeźwieniu rozpoczną sie jego przesłuchania. Mundurowi już zatrzymali jego prawo jazdy. Teraz za swój czyn odpowie przed sądem.

źródło: KPP Cieszyn
dodał: HBB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: