Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Trwa przebudowa drogi wojewódzkiej - utrudnienia

Przypomnijmy, od wtorku 4 kwietnia drogowcy rozpoczęli przebudowę drogi wojewódzkiej nr 941 z Ustronia do Wisły. - Będzie ona całkowicie rozebrana i zbudowana na nowo. Inwestycja wiąże się ze sporymi utrudnieniami, dlatego każdy, kto planuje w tym czasie wypoczynek w Beskidach, powinien uzbroić się w cierpliwość i dokładnie zaplanować podróż – apeluje cieszyńska policja.

Prace remontowe wykonywane są na odcinku od końca obwodnicy Ustronia do ronda na skrzyżowaniu z DW 942 (tzw. rondo na Oazie). Droga na tym odcinku będzie rozebrana i wybudowana od nowa. Już ruszyły prace, które mają zakończyć się do 15 października 2021 roku.

Inwestycja wiąże się ze sporymi utrudnieniami. Ruch będzie odbywał się wahadłowo. W miarę postępu robót organizacja ruchu będzie zmieniana.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach poinformował o nowej organizacji ruchu na czas realizacji inwestycji. Zgodnie z treścią komunikatu ZDW ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną wprowadzony został na trzech odcinkach:
1) od końca obwodnicy m. Ustroń-rejon przejazdu kolejowego na odc. ok. 300 m
2) od ul. Ustrońskiej 31 na odcinku ok. 300 m
3) od ul. Ustrońskiej 79 na odcinku ok. 320 m

Wprowadzona organizacja ruchu będzie funkcjonować do dnia 30.06.2019 r. Szczegóły i postępy prac można śledzić na stronie internetowej Zarządu Dróg Wojewódzkich

(red/mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: