Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trójka zakażonych w regionie

Trzy osoby w powiecie cieszyńskim i dwadzieścia cztery w województwie śląskim zaraziły się wirusem SARS-CoV-2 - podaje Ministerstwo Zdrowia.

W całym kraju resort odnotował 218 nowych przypadków zakażeń. Na COVID-19 zmarło 46 osób.Katowicki urząd wojewódzki podaje z kolei, że na śląskich oddziałach covidowych dostępnych jest 1507 łóżek, z czego 1360 jest wolnych.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

12
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-17 15:31:10
: koszor, powtórzę pytanie bo gdzieś ci uciekło przy poprzedniej informacji o zakażonych: niejaki "saymon" zamieścił tam link do YT ===> https://www.youtube.com/watch?v=Z9o0qYDexHs <==== a ty chwaliłeś się, że oglądałeś ten film - no to szacun, ja nie, bo kto wrzuca link z YT z klipem prawie dwugodzinnym ten chyba na jelenia liczy albo sam jeleń - no ale skoro widziałeś to proszę podziel się z nami, co takiego ciekawego i od kogo się z tego filmu dowiedziałeś? wystarczy w skrócie, najważniejsze rzeczy, pół strony A4 i tyle - a może ktoś jeszcze chce zabrać głos?
2021-06-17 16:06:36
saymon: św. Patryk - ja rozumiem, że migawki z medycznymi celebrytami w TV z konfliktem interesów lepsze, bo krótsze, ale nie obrażaj ludzi, którzy chcą poznać argumenty drugiej strony. Jelenie, to niestety z ciebie robią każdego dnia jak i większość społeczeństwa. Z tłumem niestety dojdziesz tylko tam gdzie dojdzie tłum. PS. Cieszy mnie to, że twoja konstruktywna krytyka odnosi się tylko do długości filmu. Szkoda poświecić w tych czasach dwie godziny dla własnego zdrowia.
2021-06-17 18:05:46
koszor: Patryku - sprawa wygląda tak: nazywasz mnie i innych szurami , anty-szczepionkowcami. Nie jestem anty-szczepionkowcem - od dziecka szczepiono mnie na różne choroby, tak samo moje dzieci. Natomiast to, co wciskają na siłę teraz(lub podstępem- loteria, lub przymusem w pracy), jest eksperymentem medycznym lub zaplanowanym ludobójstwem. Cas pokaże, ale ani ta, ani druga wersja nie jest wesoła. Myślisz, że chciałbym patrzeć na śmierć kogoś znajomego lub z rodziny?
2021-06-17 18:11:03
koszor: Sprawa filmu - widziałem część wcześniej, zanim Saymon dał link. Są to wypowiedzi lekarzy, fachowców, którzy sytuację widzą inaczej, jako zagrożenie. Nie oglądam całości, bo mam sporo obowiązków, ograniczam mocno czas na internet. Pracuję ostro, utrzymuję sporą rodzinę, wychowujemy nasze dzieci ( nie jestem socjalem 500+, mogą to nawet dzisiaj zlikwidować). Poza tym - jest piękna pogoda, na spacer czy basen w ogrodzie, więc szkoda czasu na neta.
2021-06-17 18:16:07
koszor: I ostatnia sprawa - jestem katolikiem. Nie ważne czy zostało mi 30 lat życia czy 15 minut. To, co teraz się dzieje, ma wyraźne znamiona przyjmowania znamienia Bestii z Apokalipsy. W dodatku świat jest już tak zdemoralizowany i zepsuty, że z tęsknotą wypowiadam słowa: "Przyjdź królestwo Twoje". To, co tutaj oglądam, to nie jest miejsce dla mnie, nie czuję się częścią tego świata, jestem pielgrzymem, tęsknię za Bogiem.
2021-06-17 18:51:53
: koszor, a więc po kolei: po pierwsze nie oglądałeś, choć pisałeś że tak; po drugie żadnej konkretnej odpowiedzi na moje pytanie nie dostałem od ciebie, dalej nic nie wiem co takiego ciekawego i kto tam powiedział; po trzecie nigdy i nigdzie nikogo nie nazwałem "szurem"; po czwarte, jeśli jesteś katolikiem to miłuj bliźniego swego, nadstaw drugi policzek, sprzedaj wszystko i rozdaj ubogim, to wystarczy byś miał zapewnioną wejściówkę do królestwa, z trumną na grzbiecie i różańcem w zębach rzecz jasna, bez względu na to ile i jakich bestii dzisiaj widzisz wokół siebie - a poza tym, jest piękna pogoda, na spacer czy basen w ogrodzie, więc szkoda czasu na bestie, no a na te filmiki tym bardziej :D
2021-06-17 18:53:08
: saymon, konkrety proszę, dowiedziałeś się czegoś to napisz czego i od kogo a nie ględź o "medycznych celebrytach"
2021-06-17 20:09:49
saymon: Sw Patryk, ale czego ode mnie oczekujesz? Recenzji? Wysil się i obejrz. Skrytykuj, jeżeli twoim fachowym zdaniem z czymś się nie zgadzasz. Ja nie podaje własnych spostrzeżeń, żeby nie było stwierdzenia jak zwykle że nie jesteś lekarzem. Tam wypowiadają się lekarze, naukowcy, którzy potwierdzają mój pogląd na to wszystko co się dzieje (pandemii, biznesu jaki jest robiony, podrasowania statystyk no i na samym końcu szczepień) . Odnieś się do konkretów o których mówią w filmie. Ja wiem że nie przekonam ciebie a ty mnie. Chcesz, to chodź co roku po update na malware 19.
2021-06-17 20:54:11
Kankee: Pozwolę wtrącić się w waszą rozmowę,to co Koszor ty nazywasz eksperymentem medycznym a nim nie jest wkrótce zakończy 4 fazę badań i będzie normalną szczepionką jak inne.Zaplanowane ludobójstwo? A w jakim też mechanizmie, nie ma takich opcji żeby mRNA wpływało na ludzkie DNA i odporność.Poza tym to byłoby zbyt proste, plan szatana? Jemu nie zależy żeby wszyscy poumierali, ale żeby przeszli na jego stronę, zależy mu żeby był chaos i żeby ludzie robili ze strachu w gacie albo na myśl o covidzie albo na myśl o szczepionce.Plan rządzących światem? To po co służba zdrowia się szczepiła, skoro ona ma wymrzeć to inni też wymrą bo nie będzie miał kto leczyć. Dlatego pozwólcie żeby ludzie zdecydowali o szczepieniu na podstawie rzetelnych i sprawdzonych informacji, a nie pod wpływem panikowania zwolenników teorii spiskowych, ta odpowiedzialność za własne słowa szczególnie powinna dotyczyć osób uważających się za chrześcijan.
2021-06-17 22:15:40
: pisać koszorowi i innym płaskim o DNA i mRNA to jak kurę uczyć baletu albo gry na fujarce, nie zadziała - filmik zobaczyli, nawet sami go oglądać nie dali rady, i dokładnie zero koma zero z niego potrafią konkretnego powtórzyć, bestia by się uśmiała
2021-06-17 22:18:26
: saymon ja już od półtora roku śledzę uważnie, obserwuję, czytam i oglądam co eksperci i naukowcy maja do powiedzenie na temat SARS-covid19, co się dzieje w szpitalach i na cmentarzach, wśród sąsiadów, krewnych i znajomych, i masz rację, mnie żaden płaski nie przekona do teorii o bestiach
2021-06-18 07:35:55
☞☞☞: koszor - nie tęsknij, weź sznur
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: