Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Trener zdradza plany

Rozpoczął się rok szkoły, a wraz z nim nowy sezon 2010/2011 rozpoczęły również sekcje Kung-Fu/Ju-Jitsu z Cieszyna i Skoczowa.

W tym roku sekcje wezmą udział  w międzynarodowym szkoleniu z udziałem przedstawicieli Kung-Fu, Ju-Jitsu, Karate, Sambo, Aikido i Kraw Maga. Wydarzenie odbędzie się już niebawem, bo 25 września w Żywcu.

- W tym roku planujemy również wziąć udział w Pucharze Polski w Ju-Jitsu i Karate, oraz w pokazie Sztuk Walki z okazji 14 lecia sekcji w Skoczowie. Sezon poświęcony będzie doskonaleni  techniki samoobrony Dju-Su Kung-Fu, który jest bardzo zbliżony technicznie do japońskiej obronnej sztuki walki Ju-Jitsu. Program wzbogacony będzie o techniki brazylijskiego Jiu-Jitsu obrony przed nożem i kijem oraz walkę i obronę w parterze jak i o walki sparingowe - zdradza plany instruktor Samoobrony i Ju-Jitsu Ryszard Bochm 6 Dan Dju-Su Kung-Fu.

Do zajęć, które odbywają się na sali Szkoły Podstawowej nr 4 w Cieszynie dołączają  wciąż młodsi uczestnicy. W tym roku grupa poszerzona została o dzieci w wieku od 7-13 lat.
 


 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: