Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Transmisja na żywo z TKB w Wiśle

52. Tydzień Kultury Beskidzkiej w Wiśle wystartował o 15.30 barwnym korowodem. Teraz na miłośników folkloru z całego świata czeka tydzień występów i imprez. Oglądaj występy z amfiteatru na żywo na OX.PL!

TKB to nie tylko występy najlepszych zespołów folklorystycznych ze świata i z regionu - to równiez potańcówki na binie [Pisaliśmy: Potańczyć pod gołym niebem], wystawy, pokaz mody folkowej, bezpłatne wycieczki i wiele innych [Cały program TUTAJ]

Zapraszamy Was do śledzenia wieczornych występów (sobota i niedziela od 17.00, pozostałe dni od 18.00) w wiślańskim Amfiteatrze. Zasiądźcie na widowni i podziwiajcie najlepsze zespoły folklorystyczne świata:

 


Partnerem technicznym transmisji online z 52. TKB w Wiśle jest firma InterBeskidy

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-07-25 18:27:48
mikołaj53: Kilka uwag do trtansmisji TKB. Obraz w często statyczny (poklatkowy). Czsami buforuje całą transmisję. Technicznie jakość obrazu i głosu do przyjęcia. Zawsze to coś aniżeli nic. Pozdrawiam.
2015-07-28 21:55:48
Znachor: Dziękuję za dobry pomysł cieszę się że można taką transmisję obejrzeć w prawdzie z blokadami obrazu i dzwięku głos jak z pustej beczki względnie słychać mikrofony prezenterów dopiero o 21 40 poprawiła się jakość głosu Dziękuję i życzę poprawy transmisji
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: