Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

To będzie super koncert dla Mam

Co wzrusza najbardziej mamy? Dzieci... To jak rosną, nabierają sił i prezentują talenty. Szczególny koncert z okazji Dnia Matki szykuje Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej. Tu warto być i warto kupić już dziś bilet dla Mamy.

Co roku ten sam problem. Co podarować Mamie z okazji Dnia Matki. Z pomocą śpieszy Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej. Organizują oni specjalny Koncert Dziecięce Spotkanie z Folklorem – Koncert dla Mam. To szczególne wydarzenie z pewnością dostarczy chwil wzruszeń i będzie dobrą propozycją prezentową na zbliżający się Dzień Matki.

To będzie wyjątkowy koncert dla Mam, ale wyjątkowy także dla zespołu. Podczas koncertu będzie można kupić płytę cd - pierwszą dziecięcą w historii zespołu – podkreśla Karolina Małysz- Tulec, dyrektor Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej.

Bilety w cenie 40 i 50 zł można nabyć w kasie teatru oraz na platformie internetowej Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Koncert odbędzie się 27 maja o godz. 16.00.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: