Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Thor szuka nowego domu...

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknego i zdrowego Thora. Proszę spojrzeć na jego oczy, w których widać nadzieję na lepsze jutro. Jaka jest jego historia?

 

Stowarzyszenie AS pisze: "Z przyczyn życiowych wraz z obecnym właścicielem poszukujemy nowego domu dla psa". Nazywa się Thor, ma 6 lat, jest to pies rasy Ca de bou (dog z Majorki). Co więcej wiemy o nim? Jest przyjazny wobec ludzi, w żadnym wypadku nie jest groźny dla obcych. Jest też przyjaźnie nastawiony do innych psów. To psiak wychowywany w domu jednorodzinnym z działką, przez co raczej nie nadaje się do mieszkania w bloku. Do czego był jeszcze do tej pory przyzwyczajony?

Potrzebuje dużej uwagi człowieka, jego zainteresowania, bardzo lubi się bawić, jest pełen energii. Ma mnóstwo zalet. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną psią miłością. Thor posiada regularne szczepienia, ponadto jest odrobaczany. Stresuje się na odgłosy burzy i pirotechniki, w takich sytuacjach potrzebuje kontaktu i wsparcia. Kto może zaoferować mu pomocną dłoń? Proszę spojrzeć na zdjęcia - one powiedzą więcej, niż tysiąc słów.

Obecni właściciele podjęli decyzję o poszukiwaniach z ciężkim sercem, niestety nie mają innego wyboru. Bardzo liczymy na to, że Thor znajdzie nowy, kochający dom, w którym będzie mógł cieszyć innych swoim wesołym, pełnym życia usposobieniem. To piękny psiak, który liczy na to, że ktoś go przygarnie i przytuli. Thor czeka na sygnał od naszych czytelników - telefon do kontaktu to : 667- 542-445. Kto mu pomoże?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: