Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tegoroczne Wianki przeniesione… ale będzie koncert

Ze względu na pandemię COVID-19, Wianki 2021 decyzją organizatora zostają przeniesione na przyszły rok. Jednak zebrzydowicki GOK zaplanował inną imprezę na przywitanie wakacji. Będzie zabawa, dmuchańce, koncert Damiana Holeckiego. Będzie też można się zaszczepić.

- Niestety to już drugi raz z rzędu pandemia pokrzyżowała nam plany – mówi dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach – tegoroczne lato w naszej gminie rozpocznie rodzinna zabawa na amfiteatrze – Lato nad Młyńszczokiem. W niedziele 4 lipca zaplanowaliśmy szereg wydarzeń. Odbędzie Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Mikrofon dla Wszystkich”, będzie pokaz z ogniem, zamki dmuchane, zaprezentują się także strażacy, którzy zapowiadają już moc atrakcji dla wszystkich. Całość zwieńczy koncert Damiana Holeckiego na amfiteatrze - informuje Małgorzata Guz, szefowa zebrzydowickiego GOK-u. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej www.gok.zebrzydowice.pl

Zaszczep się!
W tym dniu będzie można się także zaszczepić Szczepienia odbędą się w dniu 04.07.2021 (niedziela) r. w godzinach 15:00 – 20:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Zebrzydowicach przy ul. ks. A. Janusza 21. Szczepienie to nie wymaga dodatkowej rejestracji – wszelkie formalności zostaną dopełnione na miejscu w Mobilnej Jednostce Szczepień.

Zainteresowane osoby proszone są o posiadanie maseczki, własnego długopisu, dowodu osobistego, wypełnionego kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz zgody RODO.  Informacje na temat szczepienia można uzyskać pod numerem tel. 32 47 55 126.

red.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-04 09:10:51
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: zachęcam wszystkich do zaszczepienia się przeciwko SARS-covid19, pół świata może tylko marzyć o takiej możliwości jaką w Polsce mamy za darmo, od ręki i na miejscu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: