Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzowie parkowania (23)

Na zakazie, na dwóch miejscach, na chodniku, na środku drogi, na miejscu dla niepełnosprawnych- tak parkują 'mistrzowie' w Cieszynie. Straż Miejska stworzyła galerię najbardziej wyjątkowych sposobów parkowania, oczywiście niezgodnych z przepisami.

Oto galeria stworzona przez cieszyńskich strażników w maju tego roku. Więcej zdjeć z ostatnich miesięcy na stronie STRAŻY MIEJSKIEJ W CIESZYNIE

  • Poprzednie odcinki - Zobacz
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-03 17:43:44
Anthony: ten to dopiero zaparkował : pbs.twimg.com/media/E5WbX9bWUAEubPe?format=jpg&name=large
2021-07-04 05:57:44
Władek na skuterze: Ja myslalem ze to sa re zdjęcia z nowopowstalych parkingow ktore mialy byc w cieszynie a tu niestety ,i jak to preznie cieszyn mial sie rozwijac z parkingami,no ale coz jeszcze troche
2021-07-04 16:43:44
: te zdjęcia to nic tylko potwierdzenie beznadziejnej sytuacji z parkingami w Cieszynie
2021-07-04 21:20:47
jula: Straż Miejska w Cieszynie działa,niech sobie weźmie przykład ze swoich kolegów wiślańska SM,parkowanie na zakazach jest normalnością i nawet pies z kulawa nogą tym się nie interesuje.Czy zasadne jest utrzymywanie tej instytucji w Wiśle?
2021-07-05 07:17:08
Halos: św. Patryk: Czy brakuje miejsc parkingowych w Cieszynie? Oczywiście i to jest wielki problem tego miasta, który władze powinny próbować chociaż poprawić, ale...nie usprawiedliwia to parkowania na zakazach, na trawnikach utrzymywanych przez spółdzielnie czy zieleń miejską. Nie usprawiedliwia parkowania na przejściach dla pieszych czy tarasując cały chodnik, że osoba na wózku nie może się przedostać. Tyle w temacie.
2021-07-05 16:32:24
: Halos - tam gdzie wszyscy najedzeni nikt nie będzie kradł chleba, tak to działa - a co do łamania zakazów, na zdjęciach różne przypadki pokazano, w tym takie co do których można śmiało powiedzieć, że nikomu zaparkowane tam auta nie przeszkadzały - dziwnym trafem nie widać ani jednego zdjęcia z bodaj setek aut parkowanych na wszelkich możliwych zakazach itp w niedziele i święta kościelne w pobliżu kościołów, widać tu jakieś niepisane usprawiedliwianie jedna działa. Tyle w temacie :)
2021-07-09 11:43:02
Efob: A SM niech sie chwyci roboty,bo takie fotografowanie i sie nasmiewanie i kasowanie to pozalowania godne,do niczego nie sa potrzebni.Jak sie cos sie dzieje to ich nie ma, bo sie boja.Bohaterzy,czemu jest taka sytuacja,bo nie ma parkingow gdzie mozna spokojnie zostawic samochod,mieszkancy sa traktowani jak intruzy,nie maja nic do powiedzenia tylko placic,a RM nie jest za nic odpowiedzialna,wyglad miasta jest przerazajacy,brudno i smierdzaco.WSTYD !!!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: