Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Tedi szuka dobrego właściciela

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla Tediego. To bardzo ładny i zdrowy pies, który nie traci nadziei na znalezienie własnego kąta. Jaka jest jego historia? Kto mu pomoże?

Obecnie sympatyczny psiak imieniem Tedi przebywa w Domu Tymczasowym Stowarzyszenia AS i czeka na kogoś, kto go pokocha i zabierze do siebie. Tedi ma 4 lata i jest średniej wielkości czworonogiem, cechuje go duża doza energii oraz radości życia i wiara w to, że jego los zmieni się na lepsze. Ma mnóstwo zalet. W domu zachowuje się grzecznie, wzorowo dba o czystość, zgadza się z innymi psami i akceptuje gości. Na pewno odwdzięczy się swoją ogromną, psią miłością i przywiązaniem do nowych właścicieli.

Niestety wyjście na ulicę, zmiana otoczenia, widok obcych ludzi to dla Tediego ogromny stres i dlatego też nie potrafi jeszcze chodzić spokojnie na smyczy. To się szybko nie zmieni i dlatego Stowarzyszenie szuka dla Tediego domu z ogrodem, bez innych zwierząt (ewentualnie przyjazny pies po uprzednim zapoznaniu). W dodatku w przyszłym domu nie powinny mieszkać małe dzieci. Psiak szuka dobrej, dorosłej ludzkiej ręki, która go nakarmi i przytuli. Cierpliwie czeka na kogoś, kto odmieni jego los.

Tedi najlepiej się czuje w spokojnym otoczeniu, bez dodatkowych bodźców. To idealny psiak dla spokojnych domatorów, którym nie zależy na spacerach z psem. On będzie najszczęśliwszy w towarzystwie swoich opiekunów, a do zaspokojenia potrzeby ruchu wystarczy mu ogród.
"Pies musi mieszkać w domu, nie wydajemy psów do budy, wymagamy zgody na wizytę przed i po adopcji" - informuje Stowarzyszenie AS.

  • Więcej informacji w sprawie adopcji: Stowarzyszenie AS, Barbara tel/SMS - 502-242-904. Kto przygarnie Tediego? Kto jest w stanie mu pomóc?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-11 17:17:31
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Daj dom...
2021-04-12 18:27:37
hycel: Tego kundla nawet by chińczyki do swojej restauracji nie wzięli , ma za długie i pewnie cuchnące kudły.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: