Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Teatr Komedii rusza z.. Kotem

11 stycznia w Galerii Sfera ruszy niezwykły projekt kulturalny- Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza. Aktor i reżyser, który przez długie lata bawił i zachwycał publiczność, występując na deskach Teatru Polskiego, postanowił spełnić swoje marzenie i stworzyć własną scenę. Otwiera ją hucznie pikantnym, dowcipnym spektaklem 'Jak zostać sex guru' z Tomaszem Kotem w roli głównej.

W pierwszym kwartale działalności teatru na scenie będzie można zobaczyć m.in. Tomasza Kota w „Jak zostać sex guru”, Grażynę Bułkę w „Poczekalni” czy Grupę Rafała Kmity. Dwa pierwsze spektakle odbędą się 11 i 18 stycznia.

Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza z założenia ma stanowić przyjemną odskocznię od codzienności: bawić, relaksować, ale i prowokować do zastanowienia się nad swoim życiem. W repertuarze znajdą się zatem farsy, komedie i spektakle kabaretowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Obok tradycyjnych form teatralnych nie zabraknie też tańca i muzyki.

Pierwszy spektakl „Jak zostać sex guru” odbędzie się 11 stycznia o godzinie 18:00. Bilety można kupić on-line na stronie Teatru, a w Punkcie Informacyjnym w wybranych godzinach. Więcej na www.teatrkomedii.pl.

red./mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: