Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Teatr bez granic – też za rok

Niedawno informowaliśmy o tym, że w tym roku nie odbędzie się Kino na Granicy. Kolejna informacja, która dotarła do naszej redakcji to odwołanie tegorocznego – 30. jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Bez Granic / Bez hranic.

Solidarność Polsko-Czesko-Słowacka Oddział Regionalny w Cieszynie informuje, że ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w powiecie cieszyńskim 30. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Bez Granic / Bez hranic, planowana na 1-9 X 2020, została przeniesiona na jesień roku 2021. 
- Obostrzenia sanitarne związane z zakwalifikowaniem powiatu cieszyńskiego do tzw. żółtej strefy, brak jasnej perspektywy poprawy tej sytuacji w krótkim czasie, a także niepewność pod tym względem w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego nie pozwalają nam na zrealizowanie programu festiwalu w odpowiednim zakresie, w formie bezpiecznej dla naszych widzów – informują organizatorzy.

Trud organizowania wydarzenia, które trwa wiele długich miesięcy niestety w tym roku nie zostanie doceniony przez publiczność. - Dziękujemy Artystom, którzy mieli wystąpić w czasie tegorocznego teatralnego święta nad Olzą. Wierzymy, że i w przyszłości zechcecie przyjąć nasze zaproszenie do udziału w MFT Bez Granic. Bardzo dziękujemy wszystkim instytucjom państwowym i samorządowym oraz fundacjom i firmom, które zadeklarowały finansowe wsparcie dla tegorocznej jubileuszowej edycji festiwalu. Mamy nadzieję, że równie hojnie zechcecie Państwo wesprzeć nasze działania w przyszłym roku – dodają.

KOD

CZYTAJ TAKŻE KINO NA GRANICY ODWOŁANE

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: