Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cieszyński Dom Spokojnej Starości objęty kwarantanną

Cieszyński Dom Spokojnej Starości został objęty kwarantanną. Wszystko za sprawą zakażenia koronawirusem przez jednego z pracowników.

Dziś (15.08) władze Cieszyna poinformowały, że cieszyński Dom Spokojnej Starości został objęty kwarantanną. Dotyczy to zarówno pensjonariuszy, jak i personelu. Osoby przebywające w placówce mają zapewnioną opiekę, cały czas są z nimi opiekunowie. Dyrekcja ośrodka działa zgodnie z wytycznymi Sanepidu - Na ten moment nie wiemy, do kiedy pracownicy wraz z podopiecznymi będą objęci kwarantanną. Jesteśmy w stałym kontakcie z obsługą domu spokojnej starości. Wszyscy objęci kwarantanną czują się dobrze – mówi Krzysztof Kasztura, wiceburmistrz Cieszyna.

Wszystko za sprawą wykrycia koronawirusa u jednego z opiekunów. Aktualnie pracownicy ośrodka czekają na testy na obecność SARS-CoV-2.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-16 11:13:54
koszor: Stres i strach szybciej wykończą seniorów, niż medialna pandemia. Dziennikarze też ponoszą odpowiedzialność za psychiczne nękanie starszych osób. Niestety nie ma żadnych danych, ile osób umrze z powodu tego stresu. Może wtedy przynajmniej część dziennikarzy wzięła by odpowiedzialność za swoje słowa.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: