Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Teaser filmu 'Drzewo i ja'

Na YouTube pojawił się teaser, zwiastun filmu Łukasza Nowaka ''Drzewo i ja'' z Jackiem Braciakiem. Film powstawał w ubiegłym roku m.in. w Wiśle.

"Drzewo i ja" to film krótkometrażowy w reżyserii Łukasza Nowaka, absolwenta wydziału reżyserii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. - „Drzewo i ja” to film parafrazujący w ciepły sposób życiowe motto mówiące o tym, że każdy mężczyzna powinien w swym życiu zbudować dom, posadzić drzewo i spłodzić syna. Historia osadzona w nieodległej, ale jednak nie do końca określonej przestrzeni czasowo-geograficznej opowiada o losach głównego bohatera, który stara się wprowadzić w swoje dorosłe życie zasady tragicznie zmarłego ojca, które ten mu przekazał w dzieciństwie - czytamy na stronie obrazu.

W filmie główne rolę grają Konrad Musioł (debiutujący w roli Adasia), Jacek Braciak (znany głównie z roli Marka w serialu "Rodzinka.pl") oraz Joanna Orleańska (znana głównie z serialu "Złotopolscy"). Autorem zdjęć jest Michał Rytel-Przełomiec, absolwent Wydziału Radia i TV UŚ w Katowicach. Za scenariusz na podstawie opowiadania Rafała Kapelińskiego odpowiada reżyser, Łukasz Nowak.

Niebagatelną rolę w filmie odgrywają wiślańskie krajobrazy - główne sceny kręcono w okolicy szczytu Cienkowa, skąd rozciąga się piękny widok na dolinę Malinki i Czarnego. Jak zapowiadają filmowcy, możliwe, że - oprócz festiwali i telewizji - to własnie w Wiśle zobaczyć będzie można film na pierwszych pokazach.
Zobacz też:
Hollywood w Beskidach

(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: