Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej

Kończyce Małe przygotowują się na kolejną odsłonę jednego z ważniejszych wydarzeń kulinarnych na mapie naszego regionu. Dziedziniec zamkowy po raz kolejny zatętni życiem, gdyż już po raz piąty odbędą się tu Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej. To okazja, by dać się ponieść smakom naturalnego jedzenia oraz odkryć tajemnice tradycyjnych receptur.

Od lat Targi Żywności Ekologicznej i Tradycyjnej cieszą się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców oraz turystów. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem to wydarzenie, które łączy w sobie kilka kluczowych elementów – ekologiczną świadomość, promocję lokalnych producentów oraz możliwość skosztowania niezwykłych smaków.

- Głównym celem targów jest promowanie zdrowego stylu życia i świadomego wyboru żywności. Wielu z nas zaczyna coraz bardziej doceniać wartość produktów ekologicznych, które nie tylko smakują lepiej, ale również wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju.- W tym roku będą również nowi wystawcy z żywnością wysokiej jakości. W ramach targów również serdecznie zapraszamy na konferencję z panelem dyskusyjnym od godz. 12.00 - 14.00 w sali widowiskowej zamku. Podejmiemy temat produkcji żywności ekologicznej i na masową skalę, czym się różni. Zaproszeni są znamienici goście z całej Polski. Oprócz soboty mamy zaszczyt zaprosić Państwa na film perełkę „Ziarno Świadomości”, reżyserii polskiej. Film powstał w tym roku i już dostał nagrodę miesięczną w Cannes za najlepszy film o tematyce rolnictwa ekologicznego. Film będzie wyświetlany w piątek (29.09) o godz. 19.00, również w sali widowiskowej w Kończycach Małych – zaprasza Joanna Gwizdała

Szczegóły na plakacie poniżej:

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: