Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Tańca uczą się od najlepszych

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” a ramach akcji „Lato w mieście” przygotował dla najmłodszych mieszkańców Cieszyna bogatą ofertę zajęć.

Wśród całej gamy zajęć znalazły się „Wesołe wakacje” z tańcem, czyli FIT-KIDS. Wtorkowe (19 lipca) warsztaty taneczne dla dzieci poprowadziła utalentowana i pełna tanecznej pasji Ola Jurczak.

- Taniec, to idealna propozycja zwłaszcza na lato -podkreśla Ola Jurczak - Na spotkanie przyszła spora grupa uczestników, nie zabrakło również chłopców. „Pierwsze lody” zostały przełamane. Poznaliśmy się z uczestnikami, następnie przyszedł czas na taniec i pracę wyobraźni.

Na co dzień Ola Jurczak prowadzi zajęcia w szkole tańca Impulso. Jest instruktorką tańca hip-hop oraz tańca współczesnego. - Tańczę już od jakiegoś czasu, miałam okazję  brać udział w wielu projektach i przedsięwzięciach związanych z tańcem. Były między innymi taneczne pokazy mody i  videoklipy – wyjaśnia Ola Jurczak, laureatka półrocznego stypendium w duńskiej szkole International College of Sport and  Performance w Oure (przyznawanego przez Egurolla Dance Studio).

Ola pochwalić może się niejednym osiągnięciem, wśród wielu dokonań jest również  teledysk Jamala "Pójdę tylko tam", teledysk Maxfarenthide "Can U feel it" i II miejsce ze swoją grupa CONTRA na Międzynarodowym Konkursie "Talizman Sukcesu" 2008.

- Najważniejsze dla mniej jest to, że z tego, co robię czerpię ogromną satysfakcję i radość. Chciałabym, żeby dzieci zaraziły się tą pasją i pokochały taniec. To lepsza alternatywa niż monitor komputera – dodaje instruktorka.

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: