Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Projektanci STELA poszukiwani

“Dizajn stela” to tytuł wystawy, która będzie towarzyszyć tegorocznej edycji  “Skarbów z cieszyńskiej trówły”.  Jej otwarcie zaplanowane zostało na 16 września.

W tym roku zaprezentowane zostaną pomysły związane z naszym rejonem. - Udowodnijmy, że powiedzenie “Cudze chwalicie, swego nie znacie” u nas się nie sprawdza! - zachęca  Beata Mońka z Zamku Cieszyn.

Chociaż do dnia wystawy pozostało jeszcze sporo czasu, organizatorzy na zgłoszenia czekają tylko do 12 sierpnia.  - Chcemy pokazać, że Cieszyn i jego okolice mają się czym chwalić. Stąd pochodzą wybitni projektanci, tu rodzą się fantastyczne pomysły – podkreśla Beata Mońka  - Być może nie o wszystkich osobach i ich pracach wiemy. Dlatego zapraszamy projektantów pochodzących z Cieszyna lub Ziemi Cieszyńskiej, czy też związanych z tym miejscem zawodowo do udziału w wystawie w Zamku Cieszyn.

To okazja by pokazać swoje prace. Organizatorzy zastrzegają, że skontaktują się z wybranymi osobami. - Zainteresowanych projektantów prosimy o przesłanie swojego portfolio ze zdjęciami (300 dpi) i biografią (do 2000 znaków) na adres designstela@babyzchlopem.com – zachęca pani Beata.

Skarby z cieszyńskiej trówły” (trówła to tradycyjna skrzynia do przechowywania cennych dóbr) to impreza prezentująca dorobek artystów i rzemieślników Śląska Cieszyńskiego z obu stron granicy.

BsK


 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: