Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szukają zaginionego 53-latka

Policjanci poszukują zaginionego Jarosława Halarczyka, mieszkańca Zamarsk. Od trzech tygodni rodzina nie ma z nim kontaktu.

Policjanci poszukują zaginionego Jarosława Halarczyka, mieszkańca Zamarsk.  Od trzech tygodni rodzina nie ma z nim kontaktu.

Jak informuje oficer prasowy cieszyńskiej Komendy Powiatowej Policji, podkom. Krzysztof Pawlik, ostatni kontakt z zaginionym 53-latkiem miał miejsce 23 sierpnia-od tego momentu nie nawiązał z nikim kontaktu. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z policją.

- Według ustaleń przebywał wówczas na dworcu kolejowym w Pradze i się zgubił. W chwili zaginięcia miał przy sobie dowód osobisty, gotówkę oraz telefon komórkowy, który po rozmowie został wyłączony. Policjanci ustalili, że zaginiony podróżował pociągiem z Pragi do Czeskiego Cieszyna, jednak z powodu braku ważnego biletu wysiadł z pociągu w miejscowości Kladno na terenie Czech. Do chwili obecnej miejsce pobytu w/w osób pozostaje nieznane, z nikim nie nawiązał kontaktu – opisuje Pawlik.

Rysopis: wzrost ok. 164 cm, 60 kg wagi, włosy krótkie ciemny blond, szpakowate.
W momencie zaginięcia ubrany był w brązową koszulkę z krótkim rękawem oraz spodnie w kolorze zielonym (tzw. rybaczki)

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji — numer alarmowy 112!

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: