Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Cz. Cieszyn: Nie przejdziesz i nie przejedziesz

Ruszyły prace w centrum Czeskiego Cieszyna. Gdzie nie przejdziesz i nie przejedziesz?

Jak informuje czeskocieszyński Urząd Miasta, na ul. Dworcowej (Nádražní) ruszyły prace drogowe – w związku z tym zarówno kierowcy jak i piesi powinni liczyć się z utrudnieniami:

 - Przejście dla pieszych zostało przesunięte o kilka metrów dalej (w stronę ulicy Čapkovej). Wyfrezowano część jezdni, od dziś obowiązuje także regulacja ruchu drogowego w postaci kierunkowskazów. Zamknięta została także część drogi na odcinku przed budynkiem poczty. Prosimy o zachowanie ostrożności. Prace potrwają do końca października – informuje czeskocieszyński magistrat.

W najbliższy weekend (16 i 17 września) zamknięta zostanie dla ruchu ulica Frydecka:

 - 16 i 17 września ulica Frydecka zostanie całkowicie zamknięta pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Jabłonkowską (Jablunkovská) a skrzyżowaniem z ulicami Słoweńską i Sokołowską (Slovenská i Sokolovská). Zamknięcie jest spowodowane remontem drogi - ostatecznym ułożeniem podsypki i warstwy ściernej – komunikują urzędnicy.

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

12
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-09-14 14:43:23
Boska Adela: za to przejdziesz i przejedziesz do UE z dowolnego kraju w Azji czy Afryce jak mafii PiS zapłacisz za lewą wizę Schengen - i tak cwane pisiory postawiły płot na granicy z Białorusią, odebrały biznes Łukaszence i same zaczęły przerzuć migrantów do Europy
2023-09-14 15:09:37
Boska Adela: "Niech zapytają Polaków, co myślą o handlu naszym bezpieczeństwem w referendum. Proponuję pytanie: »Czy popierasz zorganizowany przez rząd przerzut przez Polskę nielegalnych imigrantów za 25-40 tys. USD od osoby?«" — Szymon Hołownia." Zgroza. Nic dodać, nic ująć.
2023-09-14 15:10:20
Boska Adela: "Panie Wawrzyk przypominam. Albo idzie Pan siedzieć (nawet gdyby jakimś cudem wygrał PiS to Amerykanie Panu nie darują). Albo przychodzi Pan z adwokatem do prokuratury i mediów i opowiada komu Pan się w rządzie opłacał. Wtedy ma Pan status małego świadka koronnego" — Roman Giertych.
2023-09-14 15:11:30
Boska Adela: Wawrzyk to człowiek Kaczyńskiego. Nie tylko Wawrzyk, ale także Czaputowicz, Rau, Kamiński, Morawiecki i Kaczyński ponoszą odpowiedzialność polityczną za aferę wizową i powinni złożyć zeznania przed komisją śledczą w tej sprawie. To, co się wydarzyło jest rezultatem ich wspólnej polityki. Nie mają prawa udawać zaskoczonych" — Krzysztof Bosak
2023-09-14 15:11:51
Boska Adela: wiadomosci.onet.pl/kraj/wawrzyk-bollywood-i-specsluzby-usa-ujawniamy-kulisy-afery-wizowej/c7jlm3c#pco
2023-09-14 15:26:18
oxjas1: Z netu - dzwoni ktos z indyjskiej ambasady do Jarka: "Halo, pan prezes? My tu w indyjskiej ambasadzie slyszelismy ze mozna sprowadzic naszych obywateli do Polski za odpowiednia oplata, wiemy ze za rzadow pana Donalda Tuska to bylo niemozliwe, czy jest mozliwe teraz?" I tu nastepuje odpowiedz prezesa ze spotu.
2023-09-14 15:28:03
oxjas1: Dopiero zrobi sie „wesolo jak poszczegolne kraje zaczna odsylac imigrantow z polskimi wizami do Polski !
2023-09-14 15:46:44
koszor: Giertych, Adelo? Przecież jeżeli nie podłapie w wyborach immunitetu, to pójdzie siedzieć za te 90 milionów, o które jest oskarżony. Tusk jeszcze niedawno chciał imigrantów do Polski relokować, w ramach działań unijnych, oszust jeden. Teraz zmienił zdanie, bo to chwilowo mu się to opłaca.
2023-09-14 15:46:52
koszor: Natomiast PiS rzeczywiście sprowadza do Polski setki tysięcy " inżynierów" na różne sposoby. I za to powinna być bezwzględna kara śmierci.
2023-09-14 17:00:15
: Takiego zakłamania, obłudy i zepsucia nie reprezentowała dotąd żadna ekipa rządząca!!! PiS przebija pod tym względem wszystkie szuje razem wzięte jakie pojawiały się w ostatnich 30 latach w kolejnych rządach.
2023-09-14 18:15:13
oxjas1: „Mogę powiedzieć, że wśród podejrzanych nie ma urzędników państwowych, a podejrzani usłyszeli zarzuty „ - dodał prokurator Lerman. Czegos nie rozumiem, to kto wydawal te wizy ? Babka klozetowa siedziala sobie przed ambasada i na papieze toaletowym wybijala pieczatke wizowa. Do kogo ten przekaz ? Czyzby do swoich pisowych wyborcow?!
2023-09-14 19:00:40
Ar--Ai: Kaczyński ma jedynkę w Kielcach, a powinien mieć jedynkę we Wronkach. I to w zaostrzonym rygorze. To Krzysztof Skiba, ale ja się też podpisuję pod tą opinią. I dodam, że nie tylko Kaczyński, trzeba będzie kilka obiektów typu Wronki dobudować po wyborach.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: