Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Szóstka do Norwegii

Skoczkowie, w najbliższy weekend, powrócą do rywalizacji w ramach Letniego Pucharu Kontynentalnego. Zmagania odbędą się w Lillehammer, na średniej skoczni - HS 140. Których skoczków powołał Maciej Maciusiak, trener kadry B?

Podobnie, jak to miało miejsce we wcześniejszych konkursach, również i w tych najbliższych zobaczymy przedstawiciela kadry A - Stefana Hulę. Pozostałe miejsca uzupełniają podopieczni Macieja Maciusiaka, wśród których nie brakuje zawodników Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego - Aleksandra Zniszczoła, Pawła Wąska oraz Kacpra Juroszka. W Norwegii przedstawią się także Klemens Murańka i Andrzej Stękała.

Biało-czerwoni mieli nieco dłuższą przerwę od rywalizacji, którą poświęcili na odpoczynek. Od niedzieli do wtorku trenowali na Wielkiej Krokwi w Zakopanem, a w sobotę i niedzielę czekają ich zmagania w Lillehammer.

Letni Puchar Kontynentalny w Lillehammmer:

  • sobota, godz. 17:00, początek konkursu indywidualnego
  • niedziela, godz. 9:30, początek konkursu indywidualnego

W Norwegii zameldowały się już polskie skoczkinie, które również będą rywalizować w ramach LPK i również w Lillehammer, ale na skoczni normalnej (HS 98). Łukasz Kruczek wziął ze sobą pięć zawodniczek, a wśród nich jest Nicole Konderla z WSS Wisła. W składzie znalazły się także Kinga Rajda, Joanna Szwab, Anna Twardosz oraz Wiktoria Przybyła.

AP/PZN

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: