Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sylwester pod gwiazdami

Na balu, prywatce, czy przed ekranem monitora lub telewizorem. Jak spędzić ostatni dzień roku? Każdy ma swój sposób pożegnania starego roku. Można wybrać się też na imprezy plenerowe. W kilku gminach naszego powiatu są one organizowane.

Brenna – tutaj pobawić się będzie można w amfiteatrze. Gmina dla mieszkańców i turystów przygotowała zabawę z Dj-em. Będzie grał na imprezie i rozgrzewał całe towarzystwo. O północy zapraszamy do oglądnięcia pokazu sztucznych ogni. - mówi Katarzyna Macura, dyrektor Ośrodka Promocji, Kultury i Sportu gminy Brenna. Wokół amfiteatru czynne będą punkty gastronomiczne, więc będzie co zjeść i czym się rozgrzać. Do tego wszystkiego zapraszamy na sylwestra na naszym lodowisku. Czynne ono będzie do północy – dodaje Macura. Impreza w Parku Turystyki w Brennej rozpocznie się o godzinie 22. Potrwa do 2 w nocy.

Cieszyn – tutaj nie przewiduje się plenerowej imprezy, jednak jak zapowiada Cecylia Gasz Płońska – dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury, tradycyjnie o północy zapraszamy mieszkańców Cieszyna i gości na pokaz sztucznych ogni nad cieszyńskim rynkiem.

Istebna - jak mówi Aneta Legierska z Informacji Turystycznej, Trójwieś nie ma jednego centrum jak inne miejscowości. Dlatego też nie organizujemy wspólnej zabawy. Jednak otwarte powitanie Nowego Roku i impreza pod gwiazdami odbędzie przy wyciągu Złoty Groń. Są tam promocyjne karnety. Impreza będzie zarówno na stoku jak i u jego podnóża. Rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa przez kilka godzin. Będą i arie operowe i taneczne hity. Nie zabraknie animacji dla dzieci.

Ustroń – tutaj mieszkańcy i turyści bawić się będą przy muzyce mechanicznej, o północy życzenia ma zebranym złożyć burmistrz miasta. Zabawa rozpocznie się o 23, potrwa do 1 w nocy. O północy nie zabraknie pokazu sztucznych ogni.

Wisła
- również zaprasza na zabawę na stokach narciarskich. Tutaj imprezy pod chmurką odbędą się m.in. na Cieńkowie i Soszowie. Ale i w centrum miasta będzie zabawa. Zaczynamy o godzinie 20.00 Będzie muzyka i wiele zabawy – mówi Ewa Zarychta z Urzędu Miejskiego w Wiśle. O oprawę muzyczną imprezy zadba DJ Zachar.
 

Więcej informacji sylwestrowych:


Jan Bacza

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: