Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Sukcesy ciszyńskich fotografików z KF "START" na konkursie w Żywcu

Członkowie działającego przy Oddziale PTTK „Beskid Śląski” Klubu Fotograficznego "START" brali udział w konkursie fotograficznym w ramach akcji „7xŻYWIEC”. Ze zorganizowanego 22 października pleneru fotograficznego w Żywcu połączonego z konkursem fotograficznym Cieszyniacy wrócili z licznymi trofeami.

W sobotę, 22 października odbyła się ostatnia z zaplanowanych wycieczek po mieście Żywcu w ramach Akcji 7xŻYWIEC. Ostatnią częścią akcji był plener fotograficzny po najpiękniejszych zakątkach miasta.

W trakcie pleneru fotograficznego po Żywcu ogłoszono konkurs dla uczestników imprezy na najlepsze fotografie wykonane Żywcu w czasie trwania pleneru. Do konkursu poplenerowego zgłosiło się 10 uczestników. Do konkursu zakwalifikowało się 28 fotografii, z których jury konkursu wybrało najpiękniejsze i wyłoniło laureatów.

Pierwsze miejsce zajęli ex aequo Aleksandra Kowol (Klub Fotograficzny "START" w Cieszynie) i Antoni Piątek z Żywca (Żywiecki Klub Fotograficzny PTTK). Trzy równorzędne trzecie miejsca uzyskali: Magdalena Wajner (Klub Fotograficzny "START" w Cieszynie), Magdalena Magiera z Łękawicy, Marek Caputa (Klub Fotograficzny "START" w Cieszynie).

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w środę, 30 listopada w Żywieckim Magistraci. Wręczenia dokonał Burmistrz Żywca - Antoni Szlagor.

(indi, mat. pras. zdjęcia: archiwum organizatorów)

źródło: ox.pl
dodał: indi

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: