Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Sukces Michała Ligockiego w golfie!

Do czego przyzwyczaił nas Michał Ligocki w swej karierze sportowca? Przede wszystkim do snowboradu i reprezentowania naszego kraju na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Jednak tym razem 33-latek wystąpił w turnieju golfowym, w którym okazał się najlepszy.

Szczecin okazał się szczęśliwy dla cieszynianina, który przystąpił do rywalizacji w ogólnopolskim finale cyklu turniejów "World Amateur Golfers Championship". 33-latek, na polu golfowym "Binowo Park Golf Club", wystąpił w kategorii celebryci, do której zgłosił się także jego młodszy brat, Mateusz.

Michał nie miał sobie równych, choć po dwóch dniach zajmował, ex aequo z Jerzym Dudkiem, pierwsze miejsce. Dopiero dogrywka miała rozstrzygnąć zwycięzcę turnieju. Górą z pojedynku wyszedł Ligocki, który rozegrał dodatkową część zmagań w pięciu uderzeniach, a ta sztuka nie powiodła się byłemu golkiperowi reprezentacji Polski.

Dzięki tej wygranej, Michał Ligocki będzie reprezentował nasz kraj podczas światowego turnieju finałowego "World Amateuer Golfers Championship" w Malezji. Warto także przypomnieć, iż 33-latek wystąpił już wcześniej na światowym finale - w 2014 roku, w Republice Południowej Afryki, gdzie w swej kategorii nie miał sobie równych i wygrał z dużą przewagą.

AP/mat. pras.

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: