Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Stypendia, nagrody i wyróżnienia Miasta Cieszyna w dziedzinie sportu wręczone (wideo)

Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie co roku organizuje Galę Cieszyńskiego Sportu. W tym roku odbyła się w niedzielę 29 sierpnia na cieszyńskim Rynku w ramach "Cieszyńskiego Przekładańca". Podczas uroczystości wręczone zostały stypendia, nagrody i wyróżnienia Miasta Cieszyna w dziedzinie sportu.

Wręczali Starosta Powiatu Cieszyńskiego Mieczysław Szczurek, Burmistrz Cieszyna Gabriela Staszkiewicz oraz przedstawiciele Urzędu Miasta, którym cieszyński sport jest bliski, a także dyrektor COK "Dom Narodowy Adam Cieślar.

Ceremonia ta była doskonałą okazją do zaprezentowanie obecnym na Rynku mieszkańcom miasta cieszyńskich sportowców i ich osiągnięć z 2020 roku, a także do podziękowania im za godne reprezentowanie miasta. Nie wszyscy wyróżnieni na gali wręczenia stypendiów mogli być obecni. Niektórzy właśnie w tym czasie reprezentowali miasto i kraj na paraolimpiadzie. Ale sylwetki wszystkich zostały przedstawione. Na ustawionym na scenie telebimie wyświetlano zdjęcia kolejnych sportowców, a konferansjer krótko przedstawiał ich osiągnięcia i dyscypliny, w jakich startują. Film z ceremonii obejrzeć możemy tutaj:

Po Gali wystąpiła Amatorska Grupa Gitarowa działająca przy COK „Dom Narodowy”.

(indi)

źródło: ox.pl
dodał: indi

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: