Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Styczeń w MCK „Pod Pegazem”

Skoczowskie Miejskie Centrum Kultury „Integrator” przygotowało na styczeń wiele ciekawych wydarzeń dla każdej z grup. Jednym z miejsc w których odbywają się imprezy pod dachem jest MCK „Pod Pegazem” przy ul. Mickiewicza 26.

Już 10 stycznia o godz. 17:00 zapraszają na koncert LAUREATÓW ŚWIĄTECZNEGO PRZEGLĄDU WOKALNEGO GMINY SKOCZÓW „ROZŚPIEWANE BOŻE NARODZENIE”. Gościem specjalnym będzie ZESPÓŁ AVOCADO /pięć męskich głosów śpiewających wyłącznie a capella, bez playbacków, instrumentów, samplerów – 100% live!/.

Tydzień później 17 stycznia o godz. 16:00 „Integrator” wraz z Niepublicznym Przedszkolem Muzyczno- Językowym „BAJLANDIA” zapraszają na charytatywny koncert „ANIOŁKOWE GRANIE” w wykonaniu dzieci z „Bajlandii”.

21 stycznia o godzinie 17:00 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „U Karolci”, Fundacja „Serce Dla MALUSZKA”, MCK „Integrator” zapraszają noworoczny koncert charytatywny Karolci „ Rozśpiewanym głosem dla Szymonka” w wykonaniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka „U KAROLCI” oraz zespołu „CudaWianki” z Bielska-Białej .

W dniach 29 – 31 stycznia salę „Pod Pegazem” zawładną młodzi aktorzy z Przedszkola Publicznego nr 2 w Skoczowie. Właśnie dzieci przeniosą widzów do Betlejem i przedstawią tradycyjne „Jasełka”.
29.01. na godzinę 15:00 dzieci zapraszają na spektakl swoich rodziców,
30 stycznia o godzinie 9:00 zagrają specjalnie dla swoich Babć i Dziadków,
31 stycznia o godzinie 9:00 zagrają ostatni spektakl dla przedszkolaków i lokalnego środowiska.

Z tej zapowiedzi wynika, że będzie się dużo działo „Pod Pegazem” i na widowni licznie zgromadzą się zarówno przedszkolaki, uczniowie, rodzice oraz Dziadkowie i Babcie, którzy właśnie w styczniu obchodzą swoje święta i będą miały miłą niespodziankę od swoich wnuczek czy wnuków.

AK, MCK

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: