Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Strumień:rusza remont Młyńskiej

Kierowcy powinni się przygotować na utrudnienia na ul. Młyńskiej w Strumieniu. Właśnie rozpoczął się tam remont, dzięki któremu ruch będzie wypuszczony poza rynek.

Ulica łączy wojewódzką DW 939 Brodeckiego z główną dojazdową drogę powiatową od strony Wiślanki czyli ul. 1 Maja: - Droga zmodernizowana będzie na odcinku ponad pół kilometra. Całość podzielono na trzy etapy - informuje Urząd Miasta Strumienia.

Na początku  roboty prowadzone będą na odcinku od ul Brodeckiego do przedszkola. Potem robotnicy będą pracować nad odcinkiem od przedszkola do hali sportowej. W ostatnim etapie prace będą prowadzone od hali aż do ul. 1 Maja.  Co zmieni się w organizacji ruchu podczas remontu? - Objazdy będą wyznaczane na bieżąco. Remontowanym odcinkiem drogi będą mogli przejeżdżać jedynie mieszkańcy oraz rodzice odwożący dzieci do przedszkola, szkoły czy hali - podaje UM Strumień.

W ramach prac planowane jest częściowe poszerzenie drogi oraz wybudowanie nowych chodników: - Dzięki temu mieszkańcy będą mogli bezpiecznie dotrzeć do placówek oświatowych- zapewnia UM Strumień.

Koszt robót to ponad 2,1 mln zł.


Pokaż Strumień Młyńska na większej mapie

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: