Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strumień ZUMBY na Rynku!

Nie musicie martwić się, ze urodzinowy tort będzie kaloryczny! Wszystko spalimy bawiąc się z ZUMBĄ na 10. Urodzinach OX.PL! Drodzy urodzinowi goście! To będą niezwykle aktywne urodziny! Tylko u nas na przyjęciu urodzinowym będzie można spalić kalorie! Przyjdź do nas i baw się z Zumbą na skoczowskim Rynku!


Zaraz po występie zespołu Respect będziemy wspólnie bawić się na skoczowskim Rynku z Zumbą! Ubierzcie więc wygodny strój na pewno się przyda! Na płycie Rynku Zumbę poprowadzą instruktorki: Justyna Strządała (www.justyna100.zumba.com), Katarzyna Macura (www.katarzynamacura.zumba.com), Karina Szymańska (www.kszymanska.zumba.com) oraz Anna Kubala (www.annakubala.zumba.com). Panie na co dzień prowadzą zajęcia w Strumieniu, Drogomyślu, Bystrej, Ustroniu, Wiśle, Istebnej, Rudzicy i Ochabach.


Prawdziwy strumień szału na zumbę przepływa przez nasz region. Dlatego postanowiliśmy zaprosić instruktorki do wspólnej zabawy! Mamy nadzieję, ze będziecie się wspólnie z nami dobrze i aktywnie bawić! Podczas 45 minutowego Strumienia Zumby- czyli połączenia tańca i fitnessu na skoczowskim Rynku będzie można spalić 800 kalorii, a potem z czystym sumieniem zjeść kawałek urodzinowego tortu, którym będziemy dzielić wszystkich urodzinowych gości! Dla najbardziej zaangażowanych w zumbę instruktorki przygotowały niespodzianki! Przyjdźcie! Bawcie się z Zumbą na 10 Urodzinach OX.PL.

CZYTAJ WIĘCEJ O 10. URODZINACH OX.PL - www.10lat.ox.pl

ZOBACZ JAK BAWIONO SIĘ PODCZAS MARATONU ZUMBY W STRUMIENIU!
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: