Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Strumień: zmiany na komisariacie

Asp.szt. Agnieszka Ścibak została Zastępcą Komenda Policji w Strumieniu. Dotychczasowy zastępca komendanta podisnp. Arkadiusz Bloch został Komendantem tego komisariatu.

Na stanowisko Zastępcy asp. szt. Agnieszkę Ścibak wprowadził uroczyście Komendant Powiatowy Policji w Cieszynie mł.insp. Jacek Stelmach. W uroczystości wzięli udział także policjanci z Cieszyna. Dotychczasowy zastępca komendanta podisnp. Arkadiusz Bloch został Komendantem Komisariatu

Aspirant Agnieszka Ścibak do służby w Policji wstąpiła w maju 2006 roku. Pierwsze kroki stawiała w Ogniwie Patrolowo – Interwencyjnym Sekcji Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Następnie służbę pełniła jako dzielnicowa rewiru dzielnicowych KPP w Wodzisławiu Śląskim. W roku 2013 została mianowana na stanowisko służbowe Kontrolera Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Wodzisławiu Śląskim. W 2018 roku została delegowana do czasowego pełnienia obowiązków służbowych na stanowisku Specjalisty Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Żorach. W 2019 roku została mianowana na stanowisko Specjalisty Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Żorach. Aspirant Agnieszka Ścibak ma 38 lat. Posiada wykształcenie wyższe. W 2006 roku ukończyła studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

(red. / KPP w Cieszynie)

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-21 16:07:37
donekT: Pan komendant awansował swojego znajomka, swojego byłego VICE- ciekawe, czy gdyby na czele stała inna persona, wyróżnione zostałyby te same osoby. Czy takie standardy powinny obowiązywać, zwłaszcza w Policji? Ładnie się bawisz Panie Komendancie. Kolejny argument, iż należy spoglądać komuś na rączki- tym bardziej po tym, co działo się w Żorach i za co ktoś uprzednio został awansowany do Zebrzydowic.
2020-02-21 16:28:01
malio: wkurza mnie to ,że w policji kobiety się szybko awansuje, żeby nie musiały w tym faktycznym "syfie" robić... ale teoretycznie równouprawnienie...
2020-02-21 16:39:59
darios: Można ? można trzeba się kobietą urodzić u nas mało dobrych funkconariuszy.
2020-02-21 17:24:44
donekT: ... Za to dużo PLECAKÓW.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: